Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Indesign sorularım

melina

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rica ederim :giggle:
Kitapla işim bitti artık değişiklikte yapılmayacak işte o zaman word belgesini saklayacak mıyım? Baskıya gönderirken word'u göndermem çok garip olur zaten :)

Çok sağol arkadaşım hakkını helal et. Çok işime yarayacak bu bilgiler Allah başarını daim etsin :) Hep yardımcı olman dileğiyle... :)

Son düzenleme:

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
arşivinizde saklın ilerde nelerin olacağı belli olmaz

suzis1

🌱Yeni Üye🌱
indesgin acil yardım!!!!

indesign de soru bankası yapmam lazım daha önce quarkta yapıordum ama indesign de bilmiorum yardımcı olabilirmisiniz

suzis1

🌱Yeni Üye🌱
indesing kullanmayı pek bildiğim söylenemz aslında,ebatlandırmada sorun yaşamyorum,program hakkında bilgileneceği video varmıdır acaba?

melina

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Forum da pek çok işinize yarayacak veri var indesign hakkında

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mesela bir sayfada farklı yerlerdeki kelimeler bold olacak atıyorum 5 kelime olsun ben bu işlemi her kelime için ayrı ayrı kelimeyi seçip bold yapıyorum. Bu ctrl ile seçilmiş olsa 5 kelimeyi de seçip bir seferde bold yaparım. Sormak istediğim bu. :)

eğer kelimeler belirli ise..Yani tüm yazıdaki sadece "konya", "ankara" kelimesi bold olacaksa arkadaşın tarifini yaptığı yerin TEXT kısmından da bu değiştirmeyi yapabilirsiniz..

melina

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer kelimeler belirli ise..Yani tüm yazıdaki sadece "konya", "ankara" kelimesi bold olacaksa arkadaşın tarifini yaptığı yerin TEXT kısmından da bu değiştirmeyi yapabilirsiniz..

Yok belirli kelimeler değil :wink: ilgilendiğin için teşekkür ederim. :smile: Başarılar dilerim.

joleene

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba. Size biraz alakasız bi sorum olacak ama, Indesign'da hazırladığım ders kitabını nasıl akıllı tahtaya uyarlayabilirim bilgi verebilirmisiniz. Çok teşekkür ediyorum şimdiden