Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ındesing; photoshop ve ılustratorle birlikte çalıştırmak

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar çok büyük bir sorunum var. indesing cs3 ü bilgisayarıma sorunsuz kurudum bunun yanında photoshop ve ılustratörde kurmak istiyorum fakan programlar çakışıyo ve aşagıda görünen hatayı veriyor.

critical errors were found in setup
- Incompatible payloads already installed
please see the Setup long file for details.

Photoshop cs3 ü indesing cs3 ü kaldırdıktan sonra kuruyorum sorun çıkarmıyor.Tam tersini yapıncada indesing cs3 hata veriyo delircem bunları bir arada kullanamıyormuyuz acaba.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Portable olarak kullanmanı tavsiye ederim...

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yani biraz daha açarsanız sevinirim harici bir bellegemi yükleyeyim

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Portable, programı yüklemenize gerek kalmadan direk dosyanın içinde bulunan programın ikonuna tıklamanızla açılıp rahatlıkla kullanılan programdır.
Umarım yeterince açık olmuştur :)

Buarada ps ai ve diğer proramların portable versiyonu bulunur.

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harici bellege yüklerken ilk kurulumda (c) veya (d) sürücülerine değilde harici bir sürücüyemi kurulum yapmak gerekiyor.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır. Portable kurulum gerektirmeyen bir dosyadır. Özelliği budur. sadece açarsın ve kullanırsın :)

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
araştırmadan yazdım biraz kusura bakmayım linki veya kurum şekli varsa yollarmısınız acaba.

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dosyayı bulamadım acaba yardım edebilirmisiniz bana rica etsem benim için çok önemli

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Sadece ai portable mevcut bende eğer upload edebilirsem buraya eklerim ..

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya çok teşekkür ederim ben photoshop ılustrator ve ındesing kullanıcam sadece indesing in lazım arıyorum ama bulamıyorum bulabilirsek çok sevinicem cidden

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ozaman kuramam o rakamlara. portable indesing buldum bitane bakalım kuarbilecekmiyim ama sanırım link bir virüs.

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yokmu elinde olan biri ya bugün halletmem lazım bu olayı

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beni büyük zahmetten kurtardınız çok teşekkür ederim size bir tane indesing buldum sizin dediğiniz şekilde.Şimdi dosyayı açtım ve diğerlerinide yükledim bir sorun yok şuanlık. dosya kaydederken bir sorunla karşılaşabilrimiyim ilerde.Katalog çalışmalarım için indesing önerildi ve kullanmaya başladım. Portable kullanırken dikkat edeceğim konular varmı acaba ?

selimozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dosyayı masaüstünde açtım harici bellege kopyalamadım indesing sorunsuz şekilde açıldı 1 2 açıp kapamadan sonra hiç açılmamaya başladı bu neden kaynaklandı dosyadaki indesing ikonuna tıklıyorum ama açılmıyor program :( ya valla cıldırcam sanırım lisans istiyo