Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti hakkında

GRAFAKİRR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam arkadaslar. 150 lik infiniti makinam var. sorunum şu, magenta sub tanka yeteri kadar boya pompalamıyor. filtreyi söktüm devre dısı bıraktım. solventle temizledim olmadı. pompanın ucunu solvent kabına koyup solvent devirdaim yaptırdım oda pek bi işe yaramadı. sorunum nedir sizce ?

Son düzenleme:

Benzer konular

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
eğer uzun zamandır kullanıyosanız hortumları bir bakmanızı tavsiye ederim..

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadasim senin tek sorunun pompanin yeterli hizda boyanin sap tanka ulastiramamasi.kırmızı pompanin ici acilarak temizlenmesi veya pompanin degistirilmesi gerekiyor.
teknik servis

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
boya tankından cıkan hortumu takıp edince filtreye ulasacaksın. o fıltreyı temızle önce sonra tankı tekrar temızle. boya tankını ıptal et ve hortuma solvent bıdonunu bagla. manuel olarak cektır solventı. problem yasamazsan boyayı dene boyada problem yasarsan boyanı degıstır. tekrar dene. sıkıntının pompadan olup olmadıgını anlamak ıcınde dıger saglamlardan bırıyle degıstır. teşhisi koy. ona gore işlem yaparsın.

kolay gelsın.

GRAFAKİRR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaptıklarını denedim önce filtreyi devre dısı bıraktım seri bağladım ama olmadı yine
pompa bozik sanırım zaten sesi epey yüksek çıkıyo basarken boyayı zorlandığı belli sanırım içinde diyafram varmıs o bozulmus olabileceğini söylediler. tesekkür ederim yardımın için.