Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti YF-8160 III plus için boya

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhabalar infiniti YF-8160 III plus için boya önerirmisiniz arkadaşlar ama lütfen iyi bildiğiniz,kullandığız veya kullanmış olduğunz varsa söyleyin!kaliteden veya pahalılıktan kaçmam!

Benzer konular

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
35 pl olması lazım...
eger baskıda zırt bırt kafa kesmesi, çizik, kesikler oluşuyorsa öncelikli olarak baskıda kullandığın (destny) pass profillerini kontrol et makinanın menüsündeki boya seçiminide birde topraklama çok önemli!! devamı olarak ısı ve nem.........

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrb arkadaşım kafların kaç pikolitre ona göre yardımcı olayım sna

merhabalar,kafların derken?kapların mi demek istediniz?

35 pl olması lazım...
eger baskıda zırt bırt kafa kesmesi, çizik, kesikler oluşuyorsa öncelikli olarak baskıda kullandığın (destny) pass profillerini kontrol et makinanın menüsündeki boya seçiminide birde topraklama çok önemli!! devamı olarak ısı ve nem.........

destny pass pfofiline nereden ulaşa bilrim? ve ayrıca boya seçimine=?
makinayı 2. el olarak aldık arkadaşlar servis gelip kurmadı yada başka bilen biri göstermedi onun için biraz zorluk çekiyoruz yardımlarınız için teşekkürler şimdiden...

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
35 Picolitre (Seiko baskı kafaları) büyük ihtimalle...

En uygunu makineyi ithal eden veya servis hizmeti veren firmadan almak yararlı olur..
Bu soru hakkında makineyi kullanan arkadaşların yorumlarını beklemek gerekli..

Piyasada Seiko baskı kafası için bir çok firma boya satmaktadır...

Nac , Saatcioglu , Özak , Tan Ldt. optimum , Bursadaki Folpa ve bir çok firma daha yazmakla bitmez sevgili kardeşim...

Akdeniz bölgesinde , Kayseri taraflarında birçok firma mevcut...

Kolay gelsin...
Erkan DERYA ®

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
pekala teşekkür ederim erkan bey..

askvegercek

🌱Yeni Üye🌱
urfada var kaliteli boya ınfınıty için dende kullanıyorum özakınkinden çok iyi 4143160519

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
8160 lık makinelerde değişik pico litre kafalar var 126 ların 80 - 50 35 pico lt var sendeki makinadan kullanılan kafa modeli ney. ayrıca boyaya dikkat et ben meraklı birisi olarak 3 değişik boya aldım makinama her birinde çok farklı sonuçlar ve renkler aldım tam pico lt sindeki boyalar çok iyi sopnuç veriyor boya deyip geçme çoook kafa ağrıtır demedi deme tozlama damlatma yapar çizgiler oluşturur kafaların tıkanmasına neden olur en ideal boyayı alman için önce satın aldığın yere danış sonrada makinende kullanılan baskı kafalarının modellerini öğren 126 kaflarda benim bildiğim 126 / 80 - 126 / 50 126/35 olarak 3 model var ve herbirinde boya inceliği farklı

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar infiniti YF-8160 III plus için boya önerirmisiniz arkadaşlar ama lütfen iyi bildiğiniz,kullandığız veya kullanmış olduğunz varsa söyleyin!kaliteden veya pahalılıktan kaçmam!

bende de aynı makina var sana tavsiye edecegim infinitinin kendi boyasını kullan onuda istanbul özaktan alacan tek tavsiye bu baskasını dinleme kafaları tıkarsın

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
hım peki kardeşim litresini kaçtan alıyosun?bi ön bilgim olsun ?