Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Infiniti yf-8250 ııı dış mekan dijital baskı makinası

ahmet227

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bu makina ile ilgili geniş bilgisi olan yardımcı ola bilirmi baskısı fiyatı vb.

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
Infiniti yf-8250 ııı makina yaklaşık bi 4 sene öncsinin teknolijisine sayip.8 adet xaar 126 kafa kulllanıyor.kafalar temiz olura baskısı fena değildir ama hız konusunda pek tatmin etmez.otomotik solvent ve boya basma ünitesi vardır.en büyük avantajı budur.diğer eski xaar lar gibi süpürge makinasıyla uğraşmasssın.
dez avantajları malzeme sensörü olmadığından beyaz atlama özelliği malzemeyi ölçme özelliği yoktur.budaa zamandan yer.
eğer makina temiz ise alınır tabi yüksek fiyatlara değil temiz olan 8250 ııı makinanın fiyatı 13 bin tl den 17bin tl ye kadar çıkar.açıkcası doğuda bu makinanın baskısı 2 sene tatmin edici olur çünkü doğudaki müşterilerimden biliyorum onlarda artık kalite istiyo ve specktra konica kafalara yöneliyolar buda rekabeti arttırıyo.

ahmet227

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler kardeş bize 18 bin tl son fiyt diyorlar güç kaynagı ve pcde yokk beraberinde

ahmet227

🏅Acemi Tasarımcı🏅
makina çok temiz yerinde gidip gördük birazda baskı yaptık açıkcası.siz nasııl bir makina önerrirsiniz aynı fiyata...

handsamwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ankarada Digielsigns reklam makinaları diye bir firma var oradan ilker beyle görüş istersen.

kursat81

🌱Yeni Üye🌱
benim ilk makinam ve halen kullanıyorum 3 sene oldu ben ikinci el aldım benden önceki sahibi 2 sene kullanmış makina 5 yıldır aktif halde çalışıyor ufak tefek ağrızalar oldu kullanıcı hatası dolayısı ile makina bakımını yap sadece solventini ver gitsin az biraz yavaş ama benim çok işimi görüyor harika dış baskı yapıyor kafa tıkanma olayı yok