Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnşaat logo çalışması

ÇİZGI3

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar öncelıkle soylıyım ben grafıker degılım kendı işyerımıze yaptıgım sıradan bacalı catılı ınsaat logoları dısında farklı bır calısma yapmak ıstedım yorumlarınızı öneri ve görüşlerinizi beklıyorum, tesekkurler.
mizanoglulogo.jpg

Benzer konular

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
şık duruyor
modern bir kompozisyon uygulamışsın
"inşaat" kelimesini de daha keskin hatlı bir font ile deneyebilirsin.
eline sağlık

ÇİZGI3

🌱Yeni Üye🌱
ilgine tesekkurler dıkkate alacagım yokmu baska yorum yapan :)

arkadaslar her bakan bır kac kelıme dusuncesını solesın dusuncelerınız benım ıcın onemlıdır ama kımse yazmıyor bırsey

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheKingLeon

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence hos olmus, birde sizinde belirttiginiz gibi o cok klasik binali catilinin disinda degisik bir is olmus.

ÇİZGI3

🌱Yeni Üye🌱
Tesekkurler

arkadaslar benım ıcın yorumlarınız onemlı ama kımse yorum yapmıyor cokmu kotu olmus yada ıyımı anlamadım bır yol gostersenız fıkır versenız ?

sherife

🌱Yeni Üye🌱
bencede şık ve modern bir çalışma olmuş elinize sağlık.

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
inşaatın fontunu değiştir bence. mizanoğlunun fontunun tadında bi font kullan. görselde de o transparanlık yerine başka birşey uygula bence. yani o iki yarım dikdörtgenin birleştikleri noktada bir çok şey yapabilrsin çalışmanı özgünleştirecek. ama o transparanlık olmamış :) yine de genel olarak birçok inşaat firması logosundan iyi bence.

ÇİZGI3

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar bambaska yenı bır calısma yaptım sızce ustdekıler ılk yaptıklarımmı ıyı yoksa bunlarmı ve bunlarda hangı numara ıyı ve sızce renk secımım guzelmı genıs caplı her yonden yorumlarınızı beklıyorum tesekkurler...
mizanolulogooheps.jpg

Son düzenleme: