Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

insert hakkında

mahonii1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
meettomy.site
merhaba arkadaşlar birazdan baskıya girecek olan insertin çalışması değerli yorumlarınıza

Son düzenleme:

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
şarküteri ürünleri diye sağ ve sol üst köşelere tanım başlığı koymuşsun ama altında temizlik ürünleri görselleri var! sen bence bunu tekrar kontrol edip öyle baskıya ver :(

dekoset

🌱Yeni Üye🌱
ikinci ve dördüncü sayfanın tasarımı gerçekten güzel

mahonii1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
meettomy.site
şarküteri ürünleri diye sağ ve sol üst köşelere tanım başlığı koymuşsun ama altında temizlik ürünleri görselleri var! sen bence bunu tekrar kontrol edip öyle baskıya ver :(

haklısın ama baskıda şuanda ve her hafta üst taraf o şekilde klasikleşmiş düzeltilmesi gerekli ama bu marketcilerin yüzünden uğraşamıyoruz artık a/4 kağıda 70 ürün sığarmı ya biz yapıyoruz ne yapalım neler neler yaşıyoruz artık kaldıramıyoruz dikkat edemiyoruz bu tür şeylere onlarda alışmışlar ama birdahaki insertinde buna dikkat ederim teşekkür ederim ikaz ettiğin için

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
haklısın ama baskıda şuanda ve her hafta üst taraf o şekilde klasikleşmiş düzeltilmesi gerekli ama bu marketcilerin yüzünden uğraşamıyoruz artık a/4 kağıda 70 ürün sığarmı ya biz yapıyoruz ne yapalım neler neler yaşıyoruz artık kaldıramıyoruz dikkat edemiyoruz bu tür şeylere onlarda alışmışlar ama birdahaki insertinde buna dikkat ederim teşekkür ederim ikaz ettiğin için

güzel çalışma olmuş tebrikler
70 ürün nedir ki biz burada 90-95 leri gördük:sweating:

mahonii1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
meettomy.site
güzel çalışma olmuş tebrikler
70 ürün nedir ki biz burada 90-95 leri gördük:sweating:

o kadar ürün 4/a görünmez ya anlamıyorum merketteki tüm ürünleri koyuyolar hepsimi indirimde bunların :) bildiğim 15 20 ürün indirime girer onlar halka insertle bildirirsin böyle 70 90 ürün konulmazki ya grafikerin iştahıda kaçar zevkide

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o kadar ürün 4/a görünmez ya anlamıyorum merketteki tüm ürünleri koyuyolar hepsimi indirimde bunların :) bildiğim 15 20 ürün indirime girer onlar halka insertle bildirirsin böyle 70 90 ürün konulmazki ya grafikerin iştahıda kaçar zevkide

valla bende çözemedim işi hepsimi indirimde benim bildiğim de belli bir grup özel fiyatla insertte kullanılır. Ama maalesef ne var ne yok sonu 99 Kr. olan herşey insertte. sonrada "bu resimler küçükmü olmuş ney" demiyorlar mı deli oluyorum ne yaptığım işten zevk alıyorum ne de söylenenlerden...