Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Intel mi AMD mi

Intel mi AMD mi

• Intel

Oy: 93 56.7%
  • AMD

Oy: 71 43.3%

• Kullanılan toplam oy
    164

GOLDBOY43

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tellal.com.tr
ben intelderim. AMD' de corel ve photoshop çalıştığında acaip kasıntı yaşıordum ama en iyi sonucu intel verdi core 2 duo. hiç sıkıntı yaşamadım ve tavsiyem intel....

tango-mm

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dayaniklilik bakimindan Intel (zaten fiyattada fark ediyor) Süratte AMD daha iyi gibi geldi bana

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede AMD kullandığım dizüstü bilgisayar AMD ve çok çok memnunum

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence de AMD şuana kadar sorun yaşamdım

graphicshop

🏅Acemi Tasarımcı🏅
TaBiKiDe

intel arkadaşlar elimizdeki,pardon elinizdeki amdlerle kendimizi yok kendinizi kandırmayalım.:rofl:

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence saçma bir konu :) 2 si de aynı amd çok geliştir di kendini yok intel ın ısınma problemi yok gibi şeyler sadece farklılık göstermeye çalışanlar için aslına bakarsanız amd ile intel tıpa tıp aynıdır sadece intel daha pahalı dır amd daha ucuzdur tek fark bu ben genede para verip kazıgı yemegi sevenlerden oldugum için intel kulanıyorum =)

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence saçma bir konu :) 2 si de aynı amd çok geliştir di kendini yok intel ın ısınma problemi yok gibi şeyler sadece farklılık göstermeye çalışanlar için aslına bakarsanız amd ile intel tıpa tıp aynıdır sadece intel daha pahalı dır amd daha ucuzdur tek fark bu ben genede para verip kazıgı yemegi sevenlerden oldugum için intel kulanıyorum =)

Aynen öyle sana katılıyorum. Ben yazamadım sen çok iyi yazmışsın :D

troyali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
amd aradaşlar çünkü amd nin yeni işlemcileri intel inkinden daha iyi perfomans veriyor. Her ikisinde de ısınma sorunu var ancak amd nin ısınma eşiği intel e göre daha yüksek ayrıca grafik işlerinde ve özellikle oyunlarda uygun ekran kartıyla çok iyi perfonmansı var
nereden mi biliyorum denedim ve gördüm

şivan2008

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence de AMD hiçbir işe yaramaz . . .

tiremese

🌱Yeni Üye🌱
İstediğinizi söyleyin arkadaşlar, öncelikle

1- Amd sayısal işlem çözümlemesinde en yüksek hızı yapan işlemcidir ve zaten sizlerin o probrlamli dediğiniz olayın ana hattı işlemleri seri ve hızlı yapmasındandır. onun için 65 TL ye AMD işlemciler için bakır fan alın rahatlayın.

2- Amd işlemciler, hemen hemen bütün chipset lerde Bus hızlarını yüksek Hz lerde tutarak kullanıyor ve tam bir performans canavarı.

3- Amd + Chipset + Uyumlu bir Ram = sorunsuz ve yüksek performans.

4- İntel = Mercedes ve Amd = BMW .... adı var diye Mercedes alan işadamları sizce neden Bmw ye dönüş yapıyorlar hiç merak ettiniz mi ? bi araştırın..

sonuç olarak AMD işlemcili bir sistemi uygun donanımlı kurduğunuzda İ7 ye bile fark attığı (ki i7 ye en kral sistemi kursanız bile) Labaratuvar ve Benchmark lerde açıkca yazılmış çizilmiş ve anlatılmıştır.