Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?

İnternet ile nerede tanıştınız ?

• Evde

Oy: 0 0.0%
  • İnternet Cafe de

Oy: 1 100.0%
  • Arkadaşımın / Akrabamın evinde

• Okulda

• İş yerinde

• Mağazalarda

• Kullanılan toplam oy
    1

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
merhaba arkadaşlar eğlenceli olacağını düşündüğüm bir konu sundum sizlere..

İnternetin ne oldugunu duyuyordunuz ve merakla tanışacagınız gunu beklıyordunuz belkıde.. Veee işte o an.. İnternet denilen icat parmaklarınızın ucunda eee şimdi ne olacak?

o an ilk ne yaptınız?

ben neler yapılabileceğini bilmediğim için internet cafe sahibine sordum :) o da bana mirc gibi gereksiz birşey göstermişti.. boyuna birşeyler yazıyordum.. şimdi olsa ohoooo.. gördüğünüz gibi ilk olarak sabah sabah Grafikerler.net e giriyorum :)

sorumu duzeltmem ıstendı söyle dıyelım o zaman ne yaparak basladınız..

Son düzenleme:

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok anteresan yaaw.. kafa karıştırıcı bir soru biraz daha düzenleymezmisin. :) çünkü ben 4 sene oluyor internetle tanısalı ilk ne yaptığımı hatırlamıyorum şimdi soruyor isen ilk haberler sonra facebook sonra grafikerler.net ;)

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
yarışmı yapıcaz şimdi hocam :) nebilim pc ye oturdugunuzda ilk ne yapıorsunuz v.s v.s

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
internetle ilk izleyerek tanıstık :D önce biraz bakıştık kendisiyle :D sonra hoslandım ondan :D:D:D:D:D:D sanırım halamlardaydı ağzımı acıp bakıyordum hatta telefonu söküp kabloyu takıyorlardı dıtdıtıdıt cevir sesi falan geliyodu sonra hah bağlandı diyorlardı :D o zaman çok para yazıo die interneti çok kısa süre bağlıyordu halamın oğlu bizde sadece bakıyorduk :D:D:D:D vaybe ne acayip simdi 4 yasındaki kardesim oturuyor internetten oyununu açıyor oynuyor :D

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
cıdden ılgınc :) bende sızın gıbı once bakarak sonra kavga ederek basladım bu buyuk aska :)

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
hiç kavgam olmadı..internette ilk işim sevgilime mail atmak olmuştu..yıllar önceydi...ilk mailimi de ona atmıstım..ilk ti yani :)......neyse gecti gitti...

Son düzenleme:

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
abim babamdan habersiz 6 sene önce eve bilgisyar almişdi babamdan 1 ay saklamışdık bilgisayarı takii telefon faturası gelene kadar o fatura sonumuz oldu babam ögrendi ve internette elveda demişdik şimdi evde kişi başına bir pc düşüyo msn konuşur olduk :D

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
abim babamdan habersiz 6 sene önce eve bilgisyar almişdi babamdan 1 ay saklamışdık bilgisayarı takii telefon faturası gelene kadar o fatura sonumuz oldu babam ögrendi ve internette elveda demişdik şimdi evde kişi başına bir pc düşüyo msn konuşur olduk :D

hahaah kopyum buna ya nereye saklıyordunuz bilgisayarı :D bende de geçen hafta 3 tane masaüstü pc vardı nereye koyacagımı bilemiyordum..bizde senn gibiyiz

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
internetle ilk 12 Kasim 1999 saat 18:00 civarında Düzce'de bir internet cafede taniştim.. evet tarihi saati mıh gibi aklimda, sizlerede yabanci gelmemiştir.. o gün ben internet cafeye gitmemiş olsaydim, belkide şuanda sizlere başkasinin bedenin'den yaziyor olabilirdim :) o gün bugündür de kalkamadim bilgisayarin başindan..

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
hiç kavgam olmadı..internette ilk işim sevgilime mail atmak olmuştu..yıllar önceydi...ilk mailimi de ona atmıstım..ilk ti yani :)......neyse gecti gitti...

internetle ilk 12 Kasim 1999 saat 18:00 civarında Düzce'de bir internet cafede taniştim.. evet tarihi saati mıh gibi aklimda, sizlerede yabanci gelmemiştir.. o gün ben internet cafeye gitmemiş olsaydim, belkide şuanda sizlere başkasinin bedenin'den yaziyor olabilirdim :) o gün bugündür de kalkamadim bilgisayarin başindan..

OrenIshi geçip giden yıllar mı sevgilin mi öyle içli yazmıssın ki :D

melek ata; 1 ay bır bılgısayar babadan nasıl saklanır merak ettım dogrusu.. baban kendı odası ve oturma odası dısındakı odalara gırmıyormuydu :D

tirEdsOuL; sen ınternetteyken kaybettıgın yakınların olmamıstır umarım.. zor bır dram.. acını paylasıyor bu tarıhı hatırlattıgın ıcın tesekkur edıyorum

xXxPriNc3SsxXx

🌱Yeni Üye🌱
önce oyun oynayarak basladım :D Sonra 1 siteye üye omamla iş değişti çok korkmustum ilk siteye üye olurken :D qerisi takır takır qeliyo ardından :D 50 siteye üye oldum 1 ayda :D sonra burdaım işte :D

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben netle tanıştıgımda daha amerikadan çeviri no su filan alıyorduk heyt be ne günlerdı şimdiyse adsl filan çıktı daha 56k modemler varken güzeldı ama yavaştı internet herkez ulaşamazdı ozamanlar nete heyt be ne yılardı

grafi_x

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İnternetmi Kih kih kih :) O bizle tanıştı ?!:)

sR-graphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk tanışştığımda iki hardiskim vardı ben bilgisayarımı virüs manyağı yaptım ve çöktü:S
sonra tehlikeli bi yaşta olmamdan kaynaklı araştırma çabalarım heryeri kurcuklamam başıma bela oldu internetim elimden alındı öss sebebiyle sınav bitti geri geldi ve ogün bugündür hiç ayrılmam açık dursun yeter girmesemde dünyanın elimin altında olması bana huzur veriyor:D

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çok utanıyorum bu cevaptan. Ama sürekli oyun oynadım. Batak oynadım, king oynadım, tavla da oynadım... yaptım bunu! İlk 6 ay rahat sürekli oyun. Sonradan araştırma amaçlı kullandım. Gerçi tavla falan diyorum ama araştırma yapmak isteyince gelenekseldim ben; ansiklopedilere, kitaplara sarılırdım... Sonradan araştırmaya yöneldim. Mucize gibi gelmeye başladı. Geleneksellik kalmadı, en azından ansiklopedi konusunda. Bazen ciltli ansiklopedilerimi özlüyorum. Şikayetçi miyim? Hayıırrr! Ama çok garip tv yokken ne yapıyorlardı ki diye düşünürdüm önceden. Su veya elektrik kesilince hayat dururdu sanki. Şimdi "internet yokken nasıl yaşıyordum ki acaba?" diye düşünüyorum.

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
walla babam işe bi bilgisayar aldı kağnı gibi ilerliyordu ilk coreli öğrendiğim bilgisayarımdı 10 sene önce aradan bi 5 sene geçti o geçen üre içinde bilgisayar çöktü kalktı çöktü kalktı... neyse sonra yani bilgisayarım oldu... yeni eve taşınıoruz internetim yok şuan :)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
yuzyılın ıcadı dıye dusunuyorum ınternetı :D
sanırım burdakı herkes de bana katılıyor :D

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yuzyılın ıcadı dıye dusunuyorum ınternetı :D
sanırım burdakı herkes de bana katılıyor :D

ben katılmıyorum net olmasa daha iyi olurmuş :) internet okadar da iyi birşey degil :S hele saglıyıcısı turk telekomsa japonlar şuanda bizim kulandıgımız nete para vermezler biz 1mbit ile 4 mbit arası kulanabilirz japonlarsa 100 mbit ile 1gbit arası kulanabiliyor ve ödedikelri faturalar bizimkilerden az :S buyuzden internet oakdar da iyi birşey degil