Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"İş" İşten Geçmeden - 75x100 cm Afiş Tasarımı

illegalsanat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
75x100 cm olarak bastırdık bu afişi, duvarda gayet iyi duruyor.
ticaretle alakalı bir şey olduğu için çok fazla cicili bicili olsun istemedim tasarlarken.
ayrıca "jpg" olarak çıkartırken photoshop'tan renkler biraz bozuldu, tonları biraz açıldı o yüzden mavi çok cırtlak duruyor.
yorumlarınızı merak ediyorum, eleştirilmeye çok ihtiyacım var yoksa hep yerimde sayıyorum.
teşekkürler şimdiden :)

ps: ayrıca çalışmanın genel olarak taslağını bir tutorial sitesinde görmüştüm, o ders üzerinden gittim çalışırken çok da benzesin istemedim ama mantık olarak aynı çoğu şey. belirtme gereği duydum.

tengemeden.jpg

dennisco

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben gayet orjinal buldum.. Tasarlarken zevk aldığım türlerden bir çalışma. Özellikle sağ üstte ki not kağıdı çok şık yerleştirilmiş, emeğine sağlık..

Dersen ki gözümden kaçan nedir?: fotoğrafın çerçevesini de konsepte daha uygun hale getirebilirsin bence. Zemine tam yedirilmemiş gibi geldi.. Büyük afişlerde o beyazlık sert durur.

ftmtkl

🌱Yeni Üye🌱
eğer ki alınan çıkışlarda bu şekilde renkler çıkmış ise başlığın mavisini beğendim fakat alttakilerin rengi çok farklı durmuş ve bana göre uymamış üçü de birbirinden farklı uyumsuzluk olmuş tonlamaları birbirine yakın veya bence rengini değiştirerek bir göz at başlığın mavisi veya alt kısımdaki sarı alan tonlarında renklerle dene jpeg e çevrilince nasıl duruyor birde öyle bak istersen genel olarak çalışmayı beğendim emeğine sağlık

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence güzel , bende bütün işlerimi ps de yapıyorum, cmyk çalışınca ekrandakiyle baskıdaki aynı oluyor hemen hemen, siz rgb mi çalıştınız?

illegalsanat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence güzel , bende bütün işlerimi ps de yapıyorum, cmyk çalışınca ekrandakiyle baskıdaki aynı oluyor hemen hemen, siz rgb mi çalıştınız?

hayır cmyk çalışırım hep ama bu sefer anlamadığım bir şekilde renklerde bozulma oldu png olarak çıkarınca ama baskı gayet iyi duruyor, basılmış olan afişte herhangi bir sorun yok.