Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş öğrenebileceğim zorunlu staj yeri arıyorum - İstanbul

dcnylmz

🌱Yeni Üye🌱
İş öğrenebileceğim zorunlu staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: General Ali Rıza Ersin Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ben Doğancan Yılmaz. General Ali Rıza Ersin Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi' nde lise son sınıf öğrencisiyim ve meslek liseleri gereğince Fuarcılık şirketinde stajyerlik yapıyorum. Fakat burda iş öğrenemediğim ve kendimi kanıtlayamadığım için iş öğrenebileceğim bir staj yerine girmek istiyorum. Zorunlu staj olduğu içinde asgari ücretin 3' de 1 i verilmesi zorunlu olmak üzere maaşlı bir staj yeri bulmam gerekli. Mümkünse Anadolu Yakası' nda, Anadolu Yakası' nda olmasa bile Avrupa Yakası' nda ulaşımı rahat ve uzak olmayan bir yerde staj yapmak istiyorum ve en önemliside bana iş öğretebilecek bir yer. İlgili kişiler bana aşağıdaki e-posta adresinden veya buradan ulaşabilirler.Ulaştıkları takdirde CV' mi onlara seri bir şekilde ulaştırım.

Herkese kolay gelsin.

Dipnot: Çeşitli tasarımlarım var ancak kendime ait olmadığı için (şu an çalıştığım firmaya ait) herhangi bir sıkıntı çıkabilir diye paylaşmak istemedim.

Tekrardan Saygılar.

E-posta: dcan1907@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

hiraincilazer

🌱Yeni Üye🌱
avrupa yakası zeytinburnunda demirciler sitesinde taş dizayn firmasıyız corel draw programını iyi derecede kullanabiliyorsan bizimle çalışabilirsin