Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İşini ve Çalışmayı Seven Grafiker Aranıyor...

grafiman

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, Uluslararası bir etiket firmasında, macintosh ortaminda photoshop, illustrator, freehand programlarına hakim, dikkatli, barkod ve birçok dilde etiket çalışmaları yapabilecek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, sorumluluk sahibi ve tecrübeli grafiker aramaktayız, bay adaylar için askerlik sorunu olmamalıdır, herkeze iyi çalışmalar dilerim.

CV: baris.yetim @ gmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

grafiman

🌱Yeni Üye🌱
Not: Cv ler yarın yönetime sunulacaktır ayrıca 2 kişi alma ihtimalimiz yüksektir bilginize.

grafiman

🌱Yeni Üye🌱
Ilan Günceldir, aramiza 2 yeni arkadas aldik, bir arkadasa daha ihtiyacimiz var, etiket ve barkod sektörü tecrübesi olanlara öncelik tanınacaktır.

road_runner

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk defa iş verenin "ilan günceldir" yazdığını görüyorum.İstanbul is intersting city.

road_runner

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
he bide aklıma gelmişken ben 800 tl maaş alıyorum 100 lirada yola veriyorum sigortamda yok daha iyi imkanlarla iş sunarsanız size dönerim.Yabana atmayın beni şu aralar acarkent'e katalog çalışması yapmaktayım.Gerisini siz düşünün:D

www.kenancv.tr.gg

grafiman

🌱Yeni Üye🌱
Tekrar merhabalar, grafik ekibimize 1 arkadaş daha katmak istiyoruz, ilanımda yazdığım kriterlere uygun arkadaşlar cv'lerini gönderirlerse kendilerine en kısa sürede bilgi vereceğim herkeze iyi çalışmalar dilerim...

baris.yetim@gmail.com

grafiman

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar, cesitli cv'ler geliyor fakat ilanımda da bahsettiğim gibi tecrübeli bir arkadaş arıyoruz, iş yerimiz uluslararası bir firmadır, tüm sosyal haklar mecuttur (ise baslandığı gün sigorta, yemek, düzenli çalışma saatleri, maaşların gününde banka hesabına yatırılması v.s.) tecrübeli arkadaşların cv'lerini bekliyorum, herkeze iyi çalışmalar dilerim.

kaytan_ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yukarıdaki arkadaşımız çok para alıyomuş ya 800 tl sigorta yok patronun çok şanslı biri senin senin gibi birini çalışltırdığı için sizin gibiler yüzünden piyasa dipte !!