Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul /Seyrantepe

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Arkadaşlar, Yönetmen Mustafa ÖNEN önderliğinde yapımına başlayacağımız bir projemiz bulunmakta. Bu proje türkiye genelinde ve çok kapsamlı bir projedir. Proje TV ve gazeteler taradından desteklenecektir. Bu yüzden çok önemli ve büyük bir çalışma olacak. Proje için gerekli kadro kurmaya çalışmaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olan arkadaşlar. Özel'ime yada direkmen e-posta adresime CV yollayabilirler.

Grafik Tasarımcı - Kod : GT

En az 3 yıl deneyim.
Photoshop, illistrator ve freehand'i adım gibi bilirim diyen.
Elinde kabarık çalışma arşivi bulunduran.
Her daim yeni şeyler üretme peşinde olan.
Neşesi ile etrafına ışık saçan.
Herşeyden önce kendine güvenmeli.
Kendini geliştirmeyi ilke seçmiş.

Yazılımcı - Kod : YP

En az 3 yıl deneyim.
Gözü kapalı HTML yazan.
ASP, XML, CSS üçlüsünü adı gibi bilen.
Yazılımında güvenlik konusuna önem veren.
İmkansız bir şey yok, sadece zaman alır diyen.
Daha önceki yaptığı yazılımlarını gösterebilecek.
Kendine güvenen ve etrafına güven veren.
Ekip çalışmasına yatkın olan.

Stajer - Kod : ST

Bu yola artık başımı koydum, ölmek var dönmek yok diyen.
Bilgi konusunda tam bir vakum balığı olan.
Bilgi bilgi diye ağlayan.
Artık bende bunları yapmak istiyorum diyen yada bir fırsat verseler neler yapardım diyen.
Herşeyden önce saygılı olan.

Yukarıda aranan özelliklere sahip olan arkadaşlar lütfen benim ile iletişime geçerek CV'lerini bana ulaştırmaya özen göstersinler.

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Arkadaşlar stajer alma ve grafiker alma olayında hala açığımız bulunmakta başvurmak isteyen arkadaşları değerlendirebiliriz.

Saygılar

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Josef telefon numaranı PM olarak atarsan sevinirim. İlgin için teşekkürler.

Arkadaşlar, firmamız stajer alım konusunda gerekli kadro sayısını yükseltti. Stajer olarak çalışmak isteyen arkadaşların PM olarak mesaj atmasını rica ediyorum.

Grafiker ve yardımcı yazılımcı arkadaşlar alınacaktır. Yazılım olarak ASPX kullanmaktayız. Yazılımda kendine bilgi gücü katmak isteyen arkadaşlara ihtiyacımız var.

Grafiker arkadaşlar ise proje içersinde çizilecek olan seçkin bir kadro içerisinde kendilerini bulacaklardır.

Bizim ile çalışacak arkadaşların iş gücünün yanı sıra kişiliğine çok önem vermekteyiz.

Proje dediğime bakmayın bitti gitti diye bir şey yok zaten sadece 6 ay yapımı sürecek.. birde devamlı güncellenmesi olacağından sabit bir kadroya ihtiyacımı olacaktır.

Saygılar

Arkadaşlar , grafiker ve stajer almalarımız sürmektedir. İlgilenenler lütfen PM atsın..

Saygılar

Arif KALEM

emre88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm ben emre kendime güveniyorum yerinizzs nerde onu belirtseniz

by.inferno

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bu yere gittim görüşmek için in cin top oynuyor ne iş yaptıkları belli değil size oraya gitmemenizi öneririm

deren

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bu yere gittim görüşmek için in cin top oynuyor ne iş yaptıkları belli değil size oraya gitmemenizi öneririm

arkadasıma aynen katılıyorum gorusmeye beraber gıttık.gercı gorusemedık ama ıcerı gırıp yerı gormek bıle yettı,dıstan guzel bır bınaymıs gıbı gozukuyor ama ıcerısı ınsaat alanı hıc kımse yok özellikle bayan arkadasların hıc ama hıc gıtmemesını tavsıye ederım.düzgün ılanlar verıp ınsanların zamanını almayın lutfen

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
İşte sizin gibi kişiler hiç bir yere gelemez. O senin inşaat alanı dediğin yer Eski kanal D stüdyolarıdır. Yapmakta olduğumuz proje için 2. kat tamen yıkıldı ve amerikan tarzı ofis sitemi için düzenlendi. Seni inşaat alanına sokup kum taşıttırmayacaktık. Ey zeki kardeşlerim. Söz ettiğiniz yer türkiyenin en büyük ses stüdyosu.. Midas Stüdyoları.. Muhtemelen siz geldiğinizde biz C stüdyosunun ikinci katında idik. Artı orası stüdyo canım orda işe saat 10 - 11 den sonra gelinir ve sabaha kadar çekim yapılır. Sadece belli başlı kişiler saat 9 da orda olur.

Tabii ki biz saat 10 da gelmiyoruz biz orda 9 da oluyoruz. Artı ekibimiz şuan için 15 kişi ve ekibimizde sizin gibi kişiliklere yer yok bilip bilmeden konuşan kişiler sadece laf kalabalığı yaparlar.

Arkadaşlar ekibimize katılım süreci devam etmektedir. Başvuru için lütfen PM atınız.

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Başvurular hala devam ediyormu? Stajyer açığınız varsa ben seve seve gelirim.

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
İşte sizin gibi kişiler hiç bir yere gelemez. O senin inşaat alanı dediğin yer Eski kanal D stüdyolarıdır. Yapmakta olduğumuz proje için 2. kat tamen yıkıldı ve amerikan tarzı ofis sitemi için düzenlendi. Seni inşaat alanına sokup kum taşıttırmayacaktık. Ey zeki kardeşlerim. Söz ettiğiniz yer türkiyenin en büyük ses stüdyosu.. Midas Stüdyoları.. Muhtemelen siz geldiğinizde biz C stüdyosunun ikinci katında idik. Artı orası stüdyo canım orda işe saat 10 - 11 den sonra gelinir ve sabaha kadar çekim yapılır. Sadece belli başlı kişiler saat 9 da orda olur.

Tabii ki biz saat 10 da gelmiyoruz biz orda 9 da oluyoruz. Artı ekibimiz şuan için 15 kişi ve ekibimizde sizin gibi kişiliklere yer yok bilip bilmeden konuşan kişiler sadece laf kalabalığı yaparlar.

Arkadaşlar ekibimize katılım süreci devam etmektedir. Başvuru için lütfen PM atınız.

Sevgili Aldore
Hırs ve kızgınlığınızı anlayabiliyorum. Ancak en çok takıldığım cümleniz " sizin gibi" ile başlayan cümle.. bi arkadaş yorum yazmış herhangi bi hakaret içermiyor.. özelden pm atıp uslup düzeltmesi isteyebilirsin.
Bu arada yaptığınız yerle ilgili bilgim mevcut. Müracaat edecek arkadaşlar gönül rahatlığı ile gidebilir. Bilginize..

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Kusura bakma "mapuskus" bilgilendirme için teşekkür ederim. Arkadaşlar, stajer arkadaşlar aramızda çalışan grafiker ve yazılımcı arkadaşlardan istedikleri bilgiler edinme olanağına sahip olacaklardır. Bunun için özellikle her gün stajer arkadaşlar ile ilgilenmek madabında 1 saat ayırmaktayız. Anlatımları bir yandan masaüstü görüntüsü kaydı olarak elde ettiğimizden sadece ortamda öğrendiklerinizle kalmıyorsunuz bunları evinize götürüp orda tekrar tekrar izleme fırsatı yakalıyorsunuz. Amacımız yanımızda çalışacak kişilerin fikir ve iş gücünden en yüksek motivasyonda yararlanmak. Yapmaya çalıştığımız proje Dünya çapında Türkiye'yi interaktif ortamda anlatmayı amaçlamış en büyük ve en kapsamlı projedir. Proje'nin devamında yarışma programları ve Türkiye çapında tanıtımlar yapılacaktır. Bu çalışmadan sonra ki aşamada gene Mustafa ÖNEN'e ait olan diyer bir interaktif proje gerçekleştirilecektir. Bizimle çalışacak kişilerin dışarıya yaydığı enerji pozitif ve diri olmalıdır. Grafiker olmak sadece yetenek değildir yanı sıra merak ve azim karışımıdır.

Stajer alımlarımız devam etmektedir. Lütfen PM olarak; Ad, soyad ve özet bilgi ile tecrübenizi ve iletişim bilgilerinizi yollarsanız sevinirim.

Saygılar

Arif KALEM

deren

🏅Acemi Tasarımcı🏅

ben 9da gıttıgımı soylemedımkı saat 11 cıvarı gıttım guvenlık gorevlısınden baskada kımse yoktu!! o da su an kımse yok dedı ve ustumuze kapıyı kıtledı,siz madem bu kadar profesyonel calısıyorsunuz ve eleman arıyorsunuz ılk once ınsanlara guven vermeyı ogrenın bence,

sızın gıbı kısıler hıc bıryere gelemz demıssınız ama arkadasımda bende ıs bulduk ve calısıyoruz suan,asıl sızın gıbı ınsanlarla bızım ısımız olmaz zekı kardesım

by.inferno

🌱Yeni Üye🌱
Kusura bakma "mapuskus" bilgilendirme için teşekkür ederim. Arkadaşlar, stajer arkadaşlar aramızda çalışan grafiker ve yazılımcı arkadaşlardan istedikleri bilgiler edinme olanağına sahip olacaklardır. Bunun için özellikle her gün stajer arkadaşlar ile ilgilenmek madabında 1 saat ayırmaktayız. Anlatımları bir yandan masaüstü görüntüsü kaydı olarak elde ettiğimizden sadece ortamda öğrendiklerinizle kalmıyorsunuz bunları evinize götürüp orda tekrar tekrar izleme fırsatı yakalıyorsunuz. Amacımız yanımızda çalışacak kişilerin fikir ve iş gücünden en yüksek motivasyonda yararlanmak. Yapmaya çalıştığımız proje Dünya çapında Türkiye'yi interaktif ortamda anlatmayı amaçlamış en büyük ve en kapsamlı projedir. Proje'nin devamında yarışma programları ve Türkiye çapında tanıtımlar yapılacaktır. Bu çalışmadan sonra ki aşamada gene Mustafa ÖNEN'e ait olan diyer bir interaktif proje gerçekleştirilecektir. Bizimle çalışacak kişilerin dışarıya yaydığı enerji pozitif ve diri olmalıdır. Grafiker olmak sadece yetenek değildir yanı sıra merak ve azim karışımıdır.

Stajer alımlarımız devam etmektedir. Lütfen PM olarak; Ad, soyad ve özet bilgi ile tecrübenizi ve iletişim bilgilerinizi yollarsanız sevinirim.

Saygılar

Arif KALEM

sizin gibiler iş öğretmek için değil bedava çalıştırmak için eleman arar adı üstünde eski kaanal d stüdyosu ben bunca zamandır grafikerim böle saçmalık görmedim.Ayrıca bizim gibi gibi kişiler sizinle ztn çalışmaz seviyeniz çok düşük