Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
2. si kadıkoy de olaCAK değil mi :)
onun yerini ben ayarlarım size.

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com

durumunu biliyordum ne kızıcam :D 10 saaatlik yol sonunda ofisteyim ve uçuyorum adeta çok süper bir haftasonuydu takımımızdan 1 eksik vardı onun burukluğuyda çıktık sahaya ama bir dahaki sefere çok süper olcak ben ayarlıcam bu sefer grafikerler ekibi çok güzel birşey oldu ya geldiğime değdi özellikle s.asik , Cüçnegesıfır(c3ng0), pikaçu(designgrafiker), switci(sweetece) ve bebeleri :p , tollyver ve karşımda sürekli oturan bıyıklı yaşlı amca :D süperdi hiç okadar güldüğümü hatırlamıyorum artık o fotoğraflar hepinize teşekkürlerrr:D inşallah birdahaki bomba gibi olacak sabırsızlıkla bekliyorum ana ekibe pek katılamadım ama çok iyi oldu geldiğim değdi:emo1:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu güzel etkinliği organize eden Hatice ÇAVDAR ve TheMatrix arkadaşımıza teşekkür ederim.

Buluşmaya katılan herkesi tanımak güzeldi. Geleceğim diyip gelmeyen arkadaşlar sanırım bir daha ki toplantıda bu sözlerini tutmadıkları için telafiyi en güzel şekilde yapacaklarını düşünüyorum. :D Katılım yapan ve geleceğiz dedikten sonra sözünde duran herkese teşekkür eder iş hayatlarında başarılar dilerim.

Not: Gökhan keşke Designgrafiker' e VolkanTEKiN' in ben olduğumu söylemeseydin.Hakkımda ki dedikoduları dinleyecekken hemen Volkan TEKİN in ben olduğum istihbaratını yaydın. Hain kardeş... :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
geldik belki 2 gündür hiç uyumadım :S çok yorucu oldu ve kırıkkaleye gelir gelmez hastanelik oldum :D ama değdi bencede çok harika bir gündü....... o günü unutmak imkansız... tekrarında tekrar görüsürüz insallah. asitin dediği gibi diğer arkadaslarla pek kaynaşamadık ama birdahaki sefere iice tanışırız umarım :)

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
Not: Gökhan keşke Designgrafiker' e VolkanTEKiN' in ben olduğumu söylemeseydin.Hakkımda ki dedikoduları dinleyecekken hemen Volkan TEKİN in ben olduğum istihbaratını yaydın. Hain kardeş... :D

Valla Volkan abi bi doluydum ki sorma.İçimi dökecektim.
Gökhan abi sağolsun.Erkenden uyardı da hala buradayım :)

Tekrar te$ekkürler...

bu arada saskinkofte yi ben bir abi bekliyordum.
tatlı bi abla çıkıverdi :)

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
geldik belki 2 gündür hiç uyumadım :S çok yorucu oldu ve kırıkkaleye gelir gelmez hastanelik oldum :D ama değdi bencede çok harika bir gündü....... o günü unutmak imkansız... tekrarında tekrar görüsürüz insallah. asitin dediği gibi diğer arkadaslarla pek kaynaşamadık ama birdahaki sefere iice tanışırız umarım :)

Aslında bir ara gökhanla ben sizin olduğunuz tarafa geçtik. Ama o zamanda siz sanırım diğer tarafa geçmiştiniz. Kader bizi buluşturuamadı o uzun masada. :)

Ama C3ng0 biz de sizin gibi dışardan gelmiştik. Bizde sizin gibi misafirdik ev sahibi İstanbullu grafikerler.net ekibiydi. Yönetiminden üyesine özel üyesinden arı üyesine. :D

Bu İstanbullular insan ağırlamayı bilmiyorlar C3ng0... Ben Konya' ya gelsem onlar gibi mi ağırlarsın. :p

Şaka bir yana dünkü güzel gün için herkese teşekkürler...

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ama giden arkadaşlar çok şey kaçırdılar :D kadın geldi hayat hikayesini anlattı :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında bir ara gökhanla ben sizin olduğunuz tarafa geçtik. Ama o zamanda siz sanırım diğer tarafa geçmiştiniz. Kader bizi buluşturuamadı o uzun masada. :)

Ama C3ng0 biz de sizin gibi dışardan gelmiştik. Bizde sizin gibi misafirdik ev sahibi İstanbullu grafikerler.net ekibiydi. Yönetiminden üyesine özel üyesinden arı üyesine. :D

Bu İstanbullular insan ağırlamayı bilmiyorlar C3ng0... Ben Konya' ya gelsem onlar gibi mi ağırlarsın. :p

Şaka bir yana dünkü güzel gün için herkese teşekkürler...

aynen aynen :D bi kolayla geçistirdiler pasta börek beklerdik yani :D:D:D:D
sanırım biz bilet almaya gittiğimizde bizim o tarafa gectiniz.... malum bi ablamız bilet kalmamış zor bulduk dedi asitle bilet aramaya çıkmıstık sanırım o zaman bizim o tarafa geldiniz bir dahaki sefere insallah bulusuruz :D:D:D:D:D:D::p

not: o hikayeci teyzem biz giderkende bize ders veriyordu :D:D:D:D:D komedi ya :)

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
kaç saatlik yoldan geldik ama masanın diger ucuyla fazla kaynaşamadık bir dahaki buluşmaya artık ama gökan ve volkan kardeşler çok misafir perverdi herşey için çok teşekkürler arkadaşlar konyayada bekliyoruz sizleri

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ama giden arkadaşlar çok şey kaçırdılar :D kadın geldi hayat hikayesini anlattı :D

aynen aynen :D bi kolayla geçistirdiler pasta börek beklerdik yani :D:D:D:D
sanırım biz bilet almaya gittiğimizde bizim o tarafa gectiniz.... malum bi ablamız bilet kalmamış zor bulduk dedi asitle bilet aramaya çıkmıstık sanırım o zaman bizim o tarafa geldiniz bir dahaki sefere insallah bulusuruz :D:D:D:D:D:D::p

not: o hikayeci teyzem biz giderkende bize ders veriyordu :D:D:D:D:D komedi ya :)

Hikayeci bayan fena..!

O konuyu kapatın bence... :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
birde acayip durum film yada dizi cekiliomus arka sokaklarda ekrana ani giris yaptık asitle :D bi ara dedim noluyoz her tarafta insanlar bize bakıyo daracık sokkata hepsinni kafasında kulaklık :D:D:D:D:D iki kız el ele tutusmus gelio :D sonra bir ses arkadaslar biraz hızlı gecermisiniz :D:D
kahkaha ata ata geçtik :D

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
yevmiyeyi almaya gitseydik okadar ağır bir rol üstlendik :D sokaktan koşan insan rolü kolay diil o sıcakta :D
bu arada konyada olan benim c3ng0 kırıkkalede:D

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
Valla Volkan abi bi doluydum ki sorma.İçimi dökecektim.
Gökhan abi sağolsun.Erkenden uyardı da hala buradayım :)

Tekrar te$ekkürler...

bu arada saskinkofte yi ben bir abi bekliyordum.
tatlı bi abla çıkıverdi :)

:) canım benim teşekkür ederim... bir kaç kişi aynısını söyledi... beni erkek zannediyorlarmış... bu durumda buluşmaya katılmam yerinde bir karar olmuş demek ki :)

birde acayip durum film yada dizi cekiliomus arka sokaklarda ekrana ani giris yaptık asitle :D bi ara dedim noluyoz her tarafta insanlar bize bakıyo daracık sokkata hepsinni kafasında kulaklık :D:D:D:D:D iki kız el ele tutusmus gelio :D sonra bir ses arkadaslar biraz hızlı gecermisiniz :D:D

daha ne istiyorsunuz arkadaşlar... istanbul'a geldiği ilk gün kameralar önüne geçen tek kişisiniz :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
kaç saatlik yoldan geldik ama masanın diger ucuyla fazla kaynaşamadık bir dahaki buluşmaya artık ama gökan ve volkan kardeşler çok misafir perverdi herşey için çok teşekkürler arkadaşlar konyayada bekliyoruz sizleri

Estağfirullah biz sadece tanışma amaçlı haraket ettik. Zaten ev sahibi biz değil İstanbullu grafikerlerdi. :)

Ünlü oldunuz desene. :D