Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

istek-avea arka zemin

aydin495

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
jxNYp.jpg

Arkadaşlar bana avea tabelasında bulunan zemin lazım. Nereden bulabilirim yada o zemini nasıl yapabilirim.

aydin495

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım zaten Kayseride aveanın işlerini yapıyoruz.Kayseri Avea dağıtım birimi uğraşmamak için genel müdürlükle görüşmedi. Bizden bulmamızı istedi. Avea merkezin reklamcısıyla irtibat kuramadığımız için bende burdan istemek zorunda kaldım. Belki Grafikerler.net sitesinde daha önce bu çalışmayı yapan arkadaşlar vardır diye ümit etmiştim.

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
bence istanbul avea birimini ara niye zahmete giriyorsun ki seve sevegönderirler.

sonuçda onların işi.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
resimde fazla net değil ama corelde yapamıyo musun ? yada arkadaşın dediği gibi avedan iste ne olcak ki...

aydin495

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Az da olsa benzede gibi :))

HQB3N.jpg

FUNDA FN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
AVEA ÇALIŞIYOR'dan isteyebilirsin çalışıyorlar sonuçta.. :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşterinize göndermeden önce Avea'nın eski bir sloganını kullanmak yerine, yeni yüzleriyle yaptığı çalışmaları önerebilirdiniz..Geçen hafta benzer bir bayiye benzer bir çalışma yaparken gelen yorumlar sonrasında mahçup kalmıştım..İş yeni iken böyle bir öneriyi müşteriye gönderebilirsiniz. Gerçi illaki bu görselide istemiş olabilir haliyle siz istek kısmına açmışsınız konunuza..Yazı kirliliğini daha da yapmayayım..

3889d.jpg