Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstek; çelik kapı fotoğrafları

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar yüksek çözünürlükte çelik kapı fotoğraflarına ihtiyacım var belki daha önce başka bir firmaya katalog yapmış biri varsa bana yardımcı olabilir.

Benzer konular

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
pek bulabileceğini sanmıyorum. yanılmıyorsam çelik kapı kataloglarında yer alan tüm kapı modellerinin resimleri kayseride bir firma tarafından çekilmişti. ve türkiyede neredeyse tüm kapı katalogları onlardan çıkıyor. benim de aynı şekilde katalog için işim düşmüştü ama dijital ortamda bulabileceğin 4-5 tane modeli geçmez. en son çözümü tanburda taratarak baskıya atmakta bulmuştum. çünkü hakikatten rastlayamiyorsun. net ortamina da düşük pixelle atiliyor. bulursan sen paylaş biz de istifade edelim :p ya da en güzeli vaktin varsa maxte çizip kaplama yap ben artik reklam sayfalari için oyle yapiyorum. geniş vaktim olursa artik sirayla tüm kapilari cizip modelliycem :)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
hadi ya bu firmanın aslında normal kapı ve mutfak modelleride var onlar için resim verdiler ama çelik kapı için yokmuş ellerinde eski kataloglarında da başka birinden almışlar ama o resimler şuan ellerinde değilmiş. Paralı sitelere bile baktım bşy çıkmadı:(