Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

istek çubuklu (bar) çukolatalı dondurma

f.e

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar elinde çubuklu dondurma resmi ola varsa yüksek çözünürlükte paylaşabilirmi?

Benzer konular

f.e

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim ilgine. ama bunlarda benim istediğim yoktu.. yine de çok saolasın

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
içlerinde 2 adet var

çok teşekkür ederim ilgine. ama bunlarda benim istediğim yoktu.. yine de çok saolasın
2 adet var ama senin işine yaramıyor galiba:
034010.jpg

034011.jpg

f.e

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim.. graphicturk kardeşim.. benim istediğim daha farklı. hiç bi yerde bulamadım. paralı sitelere bile baktım .. şöyle üzeri fıstık parçacıklı ucundan temiz bir şekilde ısırılmış kakaolu gibi.. biraz zor ama. bide müşterinin üretim şekli de önemli. yani poşetin içindeki ile dışındaki aynı olsun diye.. belki çıkar demiştim.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
yapacağın tek birşey

çok teşekkür ederim.. graphicturk kardeşim.. benim istediğim daha farklı. hiç bi yerde bulamadım. paralı sitelere bile baktım .. şöyle üzeri fıstık parçacıklı ucundan temiz bir şekilde ısırılmış kakaolu gibi.. biraz zor ama. bide müşterinin üretim şekli de önemli. yani poşetin içindeki ile dışındaki aynı olsun diye.. belki çıkar demiştim.

var o zaman fotoğrafını çekmen gerekir anladığım kadarı ile üretimi yapılıyor

f.e

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Graphicturk kardeş.. evet üretime başılacaklar. çekmeye çalıştık ama.. olmuyo. ısırık parçası saçma oluyor bide görünüm tabi farklı.. neyse photosop ve cekim derken hallettik. baskiya girince buraya yuklerim. aslinda İllustrasyon yaptiracaktim. vakit yok.