Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstek: şamil baseyev kurt simgesi

toprak101

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar bana çeçen bayrağının üzerindeki kurt simgesinin vektörel çizimi lazım şimdiden teşekürler.
9990armaxz7.gif

Benzer konular

CrazySS

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar bana çeçen bayrağının üzerindeki kurt simgesinin vektörel çizimi lazım şimdiden teşekürler.
9990armaxz7.gif

sana bol bol sabır dilerim kardeşim

boş vakitlerinde yavaş yavaş çiz

bir bakarsın ki bitmiş bile

adım adım adımlarsan yolunu
düşmeden ve tökezlemeden ilerlersin
ve akşam olunca bakarsın ufka
ve dersin ki kendi kendine vay be...

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle çizim e çevireceğin çalışmanın hassasiyeti önemli olan.

1. olarak Corel Trace de 2. seçenek trace (yani soldaki 2. kalem di galiba) kullanırken 2 renk seçerek deneriz.

2. Olarak bu gibi Logo resimleri çizim e çevirme de kullandığım Adobe Streamline programı vardır. Ondan da temiz çizimler elde etmen mümkün.

Bu yöntemler kesmediyse.
3. Olarak da arkadaşımızın dediği gibi Yaa Allah Bismillah deyip veya Ya Sabır deyip çizmeye başlıyacaksın.
Kolay gelsin.

mkobra

🌱Yeni Üye🌱
trace özelliğini bilmiyordum çok sağolun sayenizde öğrendim

noyfa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu resmi corelde cizmek en fazla 30 dakika alır gerek yok bence trace e...birde kenarları güzel olmuyo trace ile..

karyasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım çizmek zor geliyorsa corelde sende elinde resim hali varsa corelde önce bitmaps menüsü altında mode onun altında black and white seçeneğine tıkla sonra karşına gelen pencerede seçenekler var lineart seç çizgi ayarlarını yap ok de sonrada tracebitmapden line art yap resimin arık vektöriyel kolay glsin:)

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
yaw eski konu biliyorum bunun içinde çok özür diliyorum su üstüne çıkardığım için ama konuyla alakam olduğu için yazıyorum:D
1. washa çizim zaten vectorel.
2.Ps yi select/colour.. seçeneğiyle beyaz alanı tam seç sil siyah alanı ise shape edit bölümünden yada brush olarak kaydet her yerde istediğin boyutta kullanabilirsin (ben yüzlerce defa kullandım ordan biliyorum)
3.Bu arada bi dipnot:Bu Çeçen İçkerya Cumhuriyet Cumhuriyet simgesidir yani şamil basayev ile direkt olarak alakalı bir simge değildir.Cohar Dudayew tarafından yaptırılmıştır.