Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmirde Grafik Tasarım Kursu

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar izmirde önerebileceğiniz grafik tasarım kursu varmı acaba.sertifika alabilmek için...

Benzer konular

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşım bilge adama gittim görüşmeye kampanya fiyatı izmirde yeni açıldığı için %50 indirimli :) peşin para 3900 tl. Ama sanırım kampanyada sona erdi.Eğitimin içeriğine ve eğitmen - eğitim yerlerine göre aslında para normal web ve grafik tasarım olarak veriyorlar kursu saat olarak 300 saat proje bazlı eğitim veriyorlar.Bunların dışında konak piyerin karşısında egelisan var Müjgan hanım photoshoda iyidir. Birde Alsancakda Kıbrıs şehitlerinde İzmir Kariyer var bir kaç tane daha var ama bunlar önerebileceklerim.

Sertifika konusunda 40 tl bir ücretle sınava giriyorsun.Ege lisandan Müjgan hanımla görüş.

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım verdiğin bilgiler için saol.peki iyi bir işe girmem için 2 aylık yetermi yoksa 4 aylıklaramı bakıo millet :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
2-4-6 herneyse aylık bir kurs ile iyi bir yerde işe girmeyi mi hayal ediyorsunuz?
Yanlış mı anladım ben yoksa ?

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet yanlış anladınız..kendimi geliştirdikten sonra iyi bir işe girmeyi düşünüyorum.bende biliyorum 2-4-6 aylık sertifika alınca hemn iyi bir işe girilemeyeceğini.benim söylemek istediğim bununda ilerisinde ilerde bir işe girmek istedğimde 2 aylık yada 4 aylık sertifika farkediyormu?

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşalr izmir kariyer hakkında neler biliyorsunuz?

İSMYRNA1

🌱Yeni Üye🌱
Ikm

Izmir kariyer merkezi son derece güvenilir bir yer...eğitimciler de başarılı...

donesart

🌱Yeni Üye🌱
alsancaktaki Global Kariyer hakkında ne düşünyorsunuz?

diana1

🌱Yeni Üye🌱
global kariyer inanılmaz sıcak bir yer ve staj garantisi veriyor.web tasarım programı da çok iyi. Her iki programa da katıldım. tavsiye ederim şahsen :smile::angel:

diablo_king

🏅Acemi Tasarımcı🏅
diana global kariyerin web yazılım kursu ücreti ne kadar bilgi verebilirmisin