Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmirde stajyer aranıyor

evrimsel

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar ;

İzmir 'de e-learn sektöründe hizmet veren saygın eğitim firmamızda

Vektörel çizim , tasarım (web - broşür ) konusunda kendisini geliştirmek isteyen,insan ilişkilerinde başarılı , grup çalışmalarına yatkın

Stajyerler aramaktayız ilgilenen arkadaşlar bana ö.m dan ulaşabilirler.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

ajemi

🌱Yeni Üye🌱
Yeni üye olduğum için öm atamıyorum. Afiş tasarımında deneyimliyim. Fakat öğrenci olduğum için yaz boyu çalışabilirim. Photoshop'a hakimim.
msn: ajemi[at]hotmail.com.tr

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
ilgilenirseniz : Adresim
Photoshop Hakimim Demiyorum , Çünkü Ne Kadar Bildiğim Ölçülemez Her Gün Bir Yeni Bir Şeyini Öğreniyorum, Hayal Gücüyle İşler Photoshop...Hayal Gücün Ne Kadar Genişsen O Kadar Hakimsinizdir.Photoshop sadece araçtır...

pembekuvarsss

🌱Yeni Üye🌱
firework dreamweaver ve flash kursları sertifikasına sahibim kendimi geliştirebilecegim ve deneyim kazanabilecegim bir iş arıyorum ilanınız hala geçerliyse iletişim 05459276746 pembekuvarsss@hotmail.com