Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmir'de web tasarım/geliştirici aranıyor.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Av Tutkusu ve Balık dergileri ile 14 yıllık dergi tecrübesi olan firmamız reklam ajansı olma yolunda atılımlar yapmaktadır. Bu amaçla ilk olarak 1 ila 3 tane web sitesi oluşturacağız. Öncelikle freelance olarak sektörel bir web portalı (video eklenebilen, kullanıcaların yorum yazabileceği interaktif bir portal) oluşturabilecek, siteyi çalışır ve sistemli bir şekilde kullanılabilir olarak teslim edecek İzmirde ikamet eden free çalışabileceğimiz web tasarım/geliştirici aranıyor.

Tasarım ve teknik yönlerden sorunu olmayan, hızlı çalışabileceğimiz ve kesinlikle izmirde ikamet eden bir arkadaş arıyoruz. Kullanılan yazılım ve sistemin bize kontrol edebileceğimiz bir arayüzle iş teslim edildikten sonra önemi yoktur.

İlgilenenler bana özel mesaj atsın. Ayrıntılar tel ile görüşülecektir.

Not: Bize benzer referans gösteremeyecek kişiler ve amatör arkadaşlar lütfen mesaj atmasın.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...