Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmirli Grafikerler.net üyeleri III. defa buluşuyor...

levograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar toplantıda sanırım hepimize göre birşeylerden konuşuldu. Tüm katılımcılara çok çok teşekkür ediyorum. Amacımız sorunlarımızı paylaşmaktı neticede ve bunu ortak bir dille anlatmayı başardık. Ne kadar çözüm ne kadar değil tartışılır. Ama ben orada olmaktan ve sorunları paylaşmaktan büyük keyif aldım. 23 kişiyle biraraya geldik bu arada, adet tam olmasada tutturduk diye düşünüyorum.

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeği geçenlere teşekkürler benim için olumlu bir toplantıydı ortam sıcaktı ve önemli konularda konuşmuş olduk en azından fikir alışverişinde bulunduk 4. yü bekliyorum:)

wooper

🌱Yeni Üye🌱
çok güsel bir organizasyondu çok keyif aldım herkese teşekkür ediyorum

wooper

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar toplantıda sanırım hepimize göre birşeylerden konuşuldu. Tüm katılımcılara çok çok teşekkür ediyorum. Amacımız sorunlarımızı paylaşmaktı neticede ve bunu ortak bir dille anlatmayı başardık. Ne kadar çözüm ne kadar değil tartışılır. Ama ben orada olmaktan ve sorunları paylaşmaktan büyük keyif aldım. 23 kişiyle biraraya geldik bu arada, adet tam olmasada tutturduk diye düşünüyorum.

leventcim hatırlıyorsan bugün aramızda konuşurken katılım sayısı için en fazla 15 demiştik...amacımıza ulaşmışoldumuzu görüyorum

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Güne İremle birlikte Engini almakla başladık.Güzel bi toplantıydı. Evet keyif aldım ama sonlara doğru konusmaya başladım ama kalkmak zorunda kaldım içimi dökemedim:D:D

Başta gelen arkadaşlar olmak üzere ; buluşmayı düzenleyen 3 arkadaşa ; ve bu toplantıya gelerek şahsımı gerçekten mutlu eden Ufuk abiye teşekkürlerimi sunuyorum..

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet gerçekten çok anlamlı amaca uygun çok keyifli bir toplantıydı düzenleyen arkadaşlara çok teşekkür ederim kendi adıma keyif aldığım bir akşam oldu 4. cü toplantıda görüşmek üzere :rofl:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben çok konuşamadım yaw..hafiften hastaydım malum:p Bende herkese teşekkür ederim akadaşlar..keyifli toplantıydı..tiredsol naptın ne ettin yaw..akşam arkadaşa ulaşamadım senden de ses soluk çıkmadı..

duyguyordam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazılanlara göre toplantı çok iyi geçmiş gerçekten orda olmayı çok isterdim... cumartesi akşamı gelicem diye düşünürken pazartesi ye kaldım. Türkiyede ne asker nede ögrenciler bitmiyor yer bulmak çok zor... :) 4. izmir toplantısında görüşmek umuduyla:):):)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yazılanlara göre toplantı çok iyi geçmiş gerçekten orda olmayı çok isterdim... cumartesi akşamı gelicem diye düşünürken pazartesi ye kaldım. Türkiyede ne asker nede ögrenciler bitmiyor yer bulmak çok zor... :) 4. izmir toplantısında görüşmek umuduyla:):):)

Yanlış anlaşılma olabilir yazdığından..Bana kalırsa Umarım Türkiye'de ne asker nede öğrenci bitmesin..
4. e gel tabiki..süprizleri kaçırdın..güzel bi toplantıydı..

duyguyordam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yanlış anlaşılma olabilir yazdığından..Bana kalırsa Umarım Türkiye'de ne asker nede öğrenci bitmesin..
4. e gel tabiki..süprizleri kaçırdın..güzel bi toplantıydı..

Yanlış anlamışsın :) tabiki ne askerimiz nede ögrencilerimiz bitmesin...:) bende ögrenciyim... + ben burda tam 8 tane arkadaşımı askere gönderdim :)

Hadi ya ne gibi süprizler kaçırdım.... :(

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Askere gidecek sırada ben varım ha.Toplantı için teşekkürler,Yanlız şuna dikkat ettim, her geçen buluşmada çıta yükseliyo, daha bi kalite ve prof bi organizasyona ulaşılıyor.Ki arananadamın söyledikleri kadarıyla bir sonraki toplantı baya bi class olacakmış ha.Sponsorlar felan ;) katılan tüm arkadaşlara teşekkürler, majestic ve fatoş keskin, formumuzu korumaya aynen davam :D

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Aynen katılıyorum söylediklerine her toplantı bir öncekinden daha güzel oluyor. Buluşmaya devam :smile:

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
ya bu arada hediye için levent beye gerçekten çok teşekkür ederim... :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben geldim bana teşekkür yokmu ya..country aşk olsun bilader..

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla gerçeketn bu defa sözünü tuttun bravo kardeşim creedwar :D

bu arada hediye çok güzeldi levograf arkadaşımıza teşekkür ederim bide fotoğraflar nerde :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
eee gülşahçım baktım ki llede gel geyikte yaparız sorunları çözeriz diye ısrar vardı yapacak bir şey yok..gelicez elbet..
Ama okadar saat orda kalmamıza rağmen zaman daha çok olsaydı hissine kapıldım sadece..Muhabbet ve paylaşım gerçekten çok iyiydi..

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
fotoğraflarla ispat edelim arkadaşlar inanmıyorum :rofl: kıskandım :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kıskanmayalım..Çalışalım organizasyonlar için:p benim gibi gelmeyen arkadaşlar bile katılsın.Sizleride görelim...