Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Joomla kursu....

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
html kodlama ıle web yapabılıyorum oda malumunuz kımse artık html kullanmak ıstemıyor...

Çook hızlı bır sekılde Joomla öğrenmem gerek, bana tavsıye edebıleceğınız bır kurs war mı?

Beylıkduzu yada Avrupa yakasında bıryer olursa cook iyi olur...

Acıl yardımcı olursanız sevınırım...

Şımdıden tesekkurler...

Son düzenleme:

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
İnternette joomla kullanım dersleri var. Bunun için bir kursa gitmenize gerek yok diye düşünüyorum. Bu arada konu başlığınızı düzeltirseniz konuyu ilgililerin görmesini hızlandırmış olursunuz.

Arama motorunuza "Joomla Dersleri" yazarsanız bulursunuz.

Kolay gelsin.

Bu arada ne öğrenmek istediğinizden emin misiniz? Joomla dediğiniz hazır ve bedava kullanılan bir sistemdir. Ama html ile kıyaslandığında sizden joomla forum kurmanız değil php-asp veya buna benzer bir script sistemiyle kodlanmış dinamik siteler istenebilir. 2si farklıdır çünkü sizden forum istenmezse joomla kurmanız basit bir dinamik site için çok çetrefelli bir iş olur. YOlunuzu uzatırsınız ve iş hepten karışır. :) Php veya asp veya buna benzer bir script dil öğrenmenizi tavsiye edebilirim.

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
php yada asp ogrenmem cook zamanımı alacaktır, cunku oldukca genıs caplı bır ıse kalkısmıs olurum...
sanırım joomla ögrenmek kod yazmaktan cook daha kolay olur.
gelen musterıler zaten "bn su sıtenın aynısından ıstıyorum" gıbı orneklerle gelıyorlar ve orneklerın %90ı joomla sıtelerden olusuyor...
dedıgınız gıbı arastırdım ornek anlatımlar ve derslerı buldum ancak konuyla ılgılı en ufak bır fıkrım olmadıgı ıcın bunu kndı kendıme ogrenmem fazlaca zamanımı alacak oysa benım okadar waktım yook:(
Ilgınız ıcın gercekten cook tesekkurler....

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Olsun bu konuda ısrar ediyorum kursa gitmeyin. :) Artı ben aslında joomlanın özel bir kursu var mı onu da bilmiyorum. Hiç duymadım. Belki vardır ama bilemiyorum. Bence joomlayı server'a kurun. Gerisi kolay modül ekle-kaldır-düzenle. :) Uğraşın. 1 günde kaparsınız buna inanıyorum. :)

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
ewet sanırım ıkna oldum :) zaten kursta bulamadım kurs bulmaya wakıt harcarkende gecıyor zamanım:(
en ıyısı oturup ugrasmak...
tesekkur ederım zaman ayırıp ılgılendıgınız ıcın....