Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İngilteredeki şirketim için WORDPRESS - JOOMLA- DRUPAL - Yutdışı

ReDCoDe

🌱Yeni Üye🌱
İngilteredeki şirketim için WORDPRESS - JOOMLA - DRUPAL

Program/Seviye: Arkadaslar Selamlar Ingiltere bulunan sirket ve ufak capli sirketlerim icin ASIRI YUKSEK SEVIYEDE WORDPRESS - JOOMLA - DRUPAL BU web yazilimlarindan birine cok iyi hakim arkadas veya gruplarla calismak istemekdeyiz. Ingiltere Sirketimin telefon numarami ekledim, dilerseniz e-mail yoluylada ulasabilirsiniz.

LUTFEN BU ILANIN KURUMSAL OLDUGUNU BAZ ALARAK BASVURULARINIZ YAPINIZ IYI CALISMALAR

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Arkadaslar Selamlar,

Gurbetci Arkadasiniz Ben Ahmet , Ingilterede bulunun kurumsal sirketim icin wordpress'de ozel ve profesyonel tema yapabilen arkadaslar aramaktayiz.

Ornek wordpress siteleri kurumsal,emlak,restaurant yerel ve kucuk isletmelerdir.

Kesinlikle ozel tasarim temalar istenilmektedir. Isin surekligili kesindir. Fiyat araligina sterlin bazindadir. TEK ONEMLI OLAN PAYPAL ILE ODEME KABUL ETMESIDIR.

hazir tema editleme veya degistirme degil tamaman web masterin kendi hayelgucu ve sirketin renk ve ozelliklerine gore uzman kisi veya kisiler aranmaktadir. Ornek bir sitemiz gerek gorulmemektedir. Basvuru yapicak arkadaslarin hayelgucune gore secim yapilacaktir. Turkiyenin yada Dunyanin neresinde olursa olsun Paypal ile odeme seklini hizlandirmayiz. Kendisine ait LTD sirketi olanlar on plana cikacaktir. Paypal ile fatura kesme ve kullanimi kisiyle calismamizda onemli rol oynayabilir.Ileriyede donuk ingilizce hakim olanlarda planlama yapilabilir

E-posta: info@m1webdesign.com

Telefon: 004 4177 377 95 65

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

paprik

🌱Yeni Üye🌱
Detaylı bir mail ilettim size. Dönüşünüzü rica eder iyi çalışmalar dilerim.