Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

JPEG kaydederken "not enough memory" hatası (Yardım)

Secret man

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar uzun süredir olan bi sorunum var Freehande dosya hazırladıkdan sonra jpeg kaydederken "could not save the document because there is not enough memory " hatası veriyor...
Bu hatadan sonra ;
Pc'ye format attım
Freehand başdan kurdum
Kaydederken Selected objects only kutusunu işaretleyip denedim
Ram alanını genişlettim pc'nin
Bu arada ram 3,5 gb yani düşük bi pc de değil
acil yardım edebilirmisin işlerim devamlı aksıyor bu yüzden ne yapıcağımı bilemedim...

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hard Diskiniz dolu olabilir mi. jpg kaydeaderken export dediğinizde format seçeneğinin yanındaki setup ayarlarına baktınız mı.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

Secret man

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özür dilerim bilmiyorum yapdım yani bu sorunla karşılaşıp çözen arkadaşım varsa yardımcı olabilir.

berkok83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle çalışma sayfalarını tek tek jpeg formatına çevirmen gerekir.Export yaptığında ayarlardan ''selected Object only'' kutusu dolu olması gerekir.İkinci dikkat etmen gerekende jpeg yapman gereken sayfadaki objeleri gruplaman gerekir önceden.Daha sonrada Export ayarlarında resulotion ve ''more'' butonundan çözünürlük değerini girmen gerekir.Bir diğer dikkat etmen gerekende grupldığın zaman zayfanın dışında her hangi bi obje bulunmaması belki o yüzden olabilir.