Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kafa temizleme

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar şu kafa temizlemeyle ilgili olan tüm açıklamaları doğru bi şekilde yazarmsınız bakın şimdi ben kafaları çıkarıp solvent e bırakıcam ama nasıl ne şekilde bir sürü şey yazıyo şunu gerçekten bilen yapmış yada servisliğini veren bi arkadaş yazsın..
kafayı solventin neresine kadar daldıralım...
kaç gün bırakalım...
solventi kaç kerede değiştirelim...
kafalara nereden,nasıl,kaç kere solvent basalım...
hepsini aynı kabın içine mi koyalım...
zararı var mı yom mu kafaları solvente yatırmanın en önemlisi bence bu...
yani v.b. şeyler arkadaşlar..
memnun kalırım tam biligi vericek biri varsa..herkez tam olarak aydınlansın şu kafa temizlemede..

iyi günler......

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
hangi model kafa olduğunu yazmamışsın...

ana kural elektronik bölümlerine solvent deydirme..
ve solvent içine bandıracağına kafa içerisine solvent bas şırınga yada bir pompa sistemi ile...

Erkan DERYA (istanbul reklam)

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
infiniti 8160 III plus marka makina.
ayrıca sizi biliyorum iş yerime gelmiştinizi erkan derya ;)

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
kardeş ben kafaları ozel bir maddem var onunla %99 açabiliyorum iletişim bilgilerimden bana ulaş kafa modeli onemli değil her çeşit kafayı otomatik olarak açarım.

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
infiniti

arkadaşım aynı infiniti marka bendede var
3 kafa tıkalı nasıl açacam bilmiyorum lütfen yardım ederseniz sevinirim. saygılarımla

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba isra,forumda da okuduysan bir çok şey yazıyor kafa açmayla ilgili zaten benimde amacım şuna son noktayı koya bilme bende tam olarak bilmediğim için dedim ki gerçekten bilen biri varsa her şeyi le anlatsın...lütfen tekrar diyorum şöyle bütün yazılara karşılıt hepsini şu konuda yaza bilicek arkadaş varsa yazsın faydalanalım..

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
Tıkalı kafa açma

arkadaşlar şunu anlamak istemiyorsunuz sanırım baskı hafalarını açabilmeniz için bir kere makina almanız lazım ve özel bir maddesi var onu da kullanmanız gerekli ama burda bunlar yeterli değil bu işlemlerin yapılması gereken bir sırası ve farklı prosedürleri var makina kullanıcılarının veya sahipleriinin yapabileceği bir işlem değil oyuzden herkes işini yapsın ben makina satarım servis veriirim yedek parça sağlarım reklam işi yapmam oyuzden reklamcı arkadaşları ve operatörleri bu konu aşar tıkalı tafası olan varsa bana profilimden ulaşsın yardımcı olayım bu kanuda lütfen bilmeden ve kaprisli mesajlar bırakmayın haa buarada kafa açma makinası almak isteyen olursa satabilirim elimde 3 tane var bu işe girmek isteyenlere de yardımcı olurum

aquareklam48

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben kafaları bu msteknoloji adlı firmaya gönderdim bu sabah kafalarım geldi gerçekten bu adamlar bu işi çözmüş makinam 250 lik infiniti ve 3 pasta baskı yapıyorum mükemmel kafalarımın hepside açılmış çok teşekkür ederim murat bey ve ekibine. sizlerede tavsiyem olur eğer kafa sıkıntısı varsa yeni kafa almaktan daha iyi....:)

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
kafaların durumuna memnun kaldıysan ne mutlu bize herhangi bir sıkıntı olursa tekrar görüşürüz sen bana diğer 2 kafayıda yolla onlarıda açalım iyi baskılar.

teknik servis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar kafalar 128 se ve elektronıklerı calısıyorsa .... bana ıletısım bılgılerımden özel msj at acma gantısı %100 bılgınız olsun o madde de sadece bendedır bılesınz

inkjet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.inkjetteknik.com
arkadaşlar gördüğüm kadarıyla baya sıkıyosunuz % 100 nasıl açılırmış bu ben anlalmadım ve hangi kafa yapılarından bahsediyosunuz bir zamet açıklıya bilirmisiniz

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeş benim sana tavsiyem makinanı kapat
ardından hava bas içindeki boya boşalınca da solvent bas.
ardından kafaları çıkar.
bi kabın içersinde çok az soolvent koy. kafalarıda solvent tarafına gelecek şekilde koy.
kafalar orda dururken sen de makinanın arka tarafındaki boya tüplerini temizle. içersindeki filitreler tıkalı olabilir onlarıda bu arada halletmiş olursun.
dikkat et ilk kez yapıyosan neyi nerden çıkardığını aklında iyi tut.
boya kutularını ve süzgecide iyice temizledikten sonra her parçayı geri yerine tak.
daha detaylı bilgiistersen yine yardımcı olurum.
bana gönder ucuza temizlerim %100 garanti falan demem.
takıldığın biyer olursa yine yazarım ;)
bu forum bilgi paylaşma forumu iş bulma olarak kullanmam kolay gelsin.

teknik servis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kafalarınla iligili herşey sorabılırsın özel msj at göruşelim ben bu makınaların teknık servısıyım ...