Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kara kalem ile bayan çizmesi yapma

biglia

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba . Kara kalem ile bir bayan çizmesi çizdim.Bu çizmeyi hem bot,hem de çizme olarak kullanılabilen bir çizme hayal ettim.Üzerini gri,içini sarı renk ile renklendirdim.

Benzer konular

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
abi gözünü seveyim kimsin sen yaşın işin nedir bi de hele açtığın bütün konulara baktım ne bu paylaşımlar kimsede kalkıp dalga mı geçiyorsun bizimle dememiş senin olayın nedir. Bu yaptıklarının amacı ne niçin böyle bait şeyleri karalayıp karalayıp forumu meşgul ediyorsun.

Black1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.artstation.com
abi gözünü seveyim kimsin sen yaşın işin nedir bi de hele açtığın bütün konulara baktım ne bu paylaşımlar kimsede kalkıp dalga mı geçiyorsun bizimle dememiş senin olayın nedir. Bu yaptıklarının amacı ne niçin böyle bait şeyleri karalayıp karalayıp forumu meşgul ediyorsun.

belki yaşı küçüktür bence kırmayalım hevesini

biglia

🌱Yeni Üye🌱
Hobi olarak çiziyorum resimleri,bu konuda bir eğitim almışlığım yok. Geliştirmeye uğraşıyorum elimden geldiğince,yaş konusu demissiniz,tasarımın yaşla ilgisi yoktur,bu kişi 20 yaşında da olabilir, 40 ya da 50 de olabilir eğer ki belli bir potansiyeli varsa.Amacıma gelince corel de elbise ve ayakkabı tasarımı yapabilmek ve lectra da kalıp çıkarabilmek.Basarılı olurum,ya da olmam, özgün bir eser yaratabilmek amacım.