Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem çalışmalarım

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben güzel sanatlarada eğitimede gircem...hangi kalemi nerede kullanacağımızı öğrenmek istiyorum......teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ecenaz

🌱Yeni Üye🌱
merhaba varsa elinde çok acil otobüs durağı veya otogar karakalem çalışması varmı.

rukiş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok belirgin orantı ve perspektif hataları war bi kaç resimde ama gzl çalışmalar üzerine bişeler daha koyulursa sorun kalmaz

zera

🌱Yeni Üye🌱
piyanist senin her mesajında bir endişe ,biraz rahatla sınava girdiginde özellikle ,resimlerinde gördügüm kadarıyla el ve ayaklar biraz büyük ve tonlamaları yerinde kullan onun dışında endişelenicek bişey yok gayet güzeller

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
anladım arkadaşlar teşekkür ediyorum..endişemin nedenide öğrenmek istediğim bilmediğim konular...hepinize teşekkür ediyorum...

selmador_dali

🌱Yeni Üye🌱
Meraba Ben Selma Abİ Ben Daha Bu Sİteye BugÜn Üye Oldum We Tam Anlamiyla Nasi Bİ Sİte Bİlmİyorum Öle Gezerken Çİzİmlerİne GÖz Attim We EleŞtİrİye AÇik Olman Senİn İÇİn BÜyÜk Bİ Arti.. Öncelİkle Şunu Sormak İstİyorum Nerelere We Hangİ BÖlÜmlere BaŞwurucaksin? Ben Resİm ÖĞrt. Bİtİrdİm We Bu Konuda Bİlgİlİ OlduĞumu DÜŞÜnÜyorum İstersen Bana Hangİ Sinawa Yada Nereya Sinawa Gİrİcenİ Yazarsan Sana EleŞtİrİ Yapabİlİrİm:) Haddİm Olmayan BİŞİ SÖledİysem Yada Sorduysam Kusura Bakma...

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
selmador sana msj attım onu okursan orda belirttim nereler girmek istediğimi bu bilgilendirme çaban içinde çok ama çok teşekkür ediyorum ALLAH yolunu açık etsin güzel kardeşim...