Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karanlıktan aydınlığa

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
]ImageShack® - Image Hosting
2derya.jpg

63513968.jpg

Benzer konular Forum Tarih
scarlett25 Fotoğrafçılık 5 2K

Benzer konular

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
sonywf.jpg
düzelt butonunu bulamadığım için flood yaptım sanırım :(
nerdeyse 7-8 aydır illustrationdan uzak kalmıştım burada ki çalışmaları görünce inanılmaz imrendim dün 2 saatlik çalışarak bunları yaptım.Benden sonra bilgisayara kardeşim geçeceği için çok acele resimleri yüklemem gerekti hatalı yüklemişim zaten:(Çalışmaya gelince saçlarda,kollarda bariz hatalar olduğunu biliyorum:(Daha uzun bir çalışma vaktinde inşallah daha temiz çalışabilirim buarada ben grafiker değilim bu gidişlede olamıcam sanırım:)Hobi desem sanırım daha doğru olur.İyi seyirler...

Son düzenleme:

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bencede umutsuz konuşmamalısın,zaman zaman yaptığımız çalışmalar beğenilmeyebilir yada cidden iyi olmayabilir ama bu yapılamayacağı anlamına gelmemeli.Örneğin kendi adıma konuşacak olursam günlerce üzerinde uğraştığım bir çizimim hiç beğenilmedi:) Belli olomuyor yani,o yüzden daha çok zaman ayır ve bence çizmekten vazgeçme.Başarılar.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
kızların kyafetleriyle arkaplanda aynı renk kullanma çok karışık duruyor

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
üzerinde durursan daha başarılı olacak gibi emeğine sağlık

mg87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.minikayaklar.com
Ne diye moralini bozuyorsun ki, bak, kendin yazmışsın acele oldu diye. Ben de çok iyi değilim ama denemekten vaz geçmiyorum. Ne demişler, "başlamak bitirmenin yarısıdır".
Çalışmana gelince, gözüme çarpan iki şey var; biri arka planların, diğeri de kanatlar. Gerisi sana kalmış, kolay gelsin. :)