Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kare reklam kartvizit çalışması

emelbozan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1ckTY.jpg

yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Alt ve üst taraf yerleştirdiğiniz yazılar yanılgıya sebep oluyor.Yazı değil de oraya sanki leke uygulanmış gibi duruyor.Hal böyle olunca da tasarımı bozduğu düşüncesindeyim.

Emeğinize sağlık.

emelbozan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Alt ve üst taraf yerleştirdiğiniz yazılar yanılgıya sebep oluyor.Yazı değil de oraya sanki leke uygulanmış gibi duruyor.Hal böyle olunca da tasarımı bozduğu düşüncesindeyim.

Emeğinize sağlık.

tekrardan bi baktım da galiba haklısınız yorumunuz için teşekkür ederim..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence biraz karışık olmuş üstte ve alttaki kare yazılarını çıkartabilirsiniz, bir de logoyu pek beğenmedim sanki etrafındaki dört köşedeki çizimler ve de ortadaki (Pek birşeye benzetemedim kusuruma bakmayın) şekil de logotype'yi biraz ezmiş büyüklüğünden dolayı yeni bir logo mu yoksa kullanılıyor mu? Elinize emeğinize sağlık.

emelbozan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence biraz karışık olmuş üstte ve alttaki kare yazılarını çıkartabilirsiniz, bir de logoyu pek beğenmedim sanki etrafındaki dört köşedeki çizimler ve de ortadaki (Pek birşeye benzetemedim kusuruma bakmayın) şekil de logotype'yi biraz ezmiş büyüklüğünden dolayı yeni bir logo mu yoksa kullanılıyor mu? Elinize emeğinize sağlık.

öncelikle teşekkürler Nihat Baysal'ın ve sizinde dediğiniz gibi alt ve üst yazılar olmamış bencede tabi bunu sonra farkettim yeni bir logo ve bu şekilde kabul görüldü. Ama ortadakini biraz daha küçültme şansım var :)

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sadece fikir olarak söylüyorum, kartviziti kare yapsan nasıl olur.