Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartal'da veya Çamlıca Şubemizde çalışacak Bay Bayan grafiker

pozitive

🌱Yeni Üye🌱
Reklam ajansımızda grafiker olarak çalışacak bay-bayan iş arkadaşı arıyoruz.
Grafik tasarım - Kartal'da veya Çamlıca Şubemizde çalışacak Bay Bayan grafiker Öncelikle illustrator-photoshop bilmesi tercih sebebidir.

Ayrıca webmaster(asp bilen) - prodüksiyon bilgisi olan(3dmax-premiere-after effects) kişilerede ihtiyacımız vardır.

Başvurular için ik@onizle.com adresine CV'nizi gönderebilirsiniz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

BASKICI1

🌱Yeni Üye🌱
Yetiştirmek üzere eleman arıyomusunuz grafikerlik egitimi aldım camlıcada oturuyom ve baskıcıda desen çiziyim iyi günler

slhoz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İyi günler, Çamlıca'da oturuyorum Adobe Illustrator ve Photoshop programlarını kullanıyorum. ozsalihaoz@gmail.com

pozitive

🌱Yeni Üye🌱
Herkese teşekkürler, şu an da Kartal şubemize bir grafiker gerekmektedir.