Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Çalışmam (Kedijoli Ajans)

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aykutylmazwf9.jpg

Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

Son düzenleme:

Benzer konular

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanız üzerindeki iletişim bilgilerini (web adresi, e-mail, tel. vs) lütfen blur tool ile kaldırıp .
edit.gif
butonunu kullanarak yeniden yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. İçinde kaldırılacaktır.

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kusura bakmayın unutmuşum :)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
size adres bilgilerini blurlayın dedi siz tamamen kaldırmışsnz:Do şekilde yaparsan daha rahat yorumlarız.bu arada kedijolinin anlamınıda merak ettim.

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Benim önceden kendime ait joli dizayn adında firmam vardı. Jolinin anlamı fransızcada güzel hoş anlamında:) Sonra kedi ajans firmasıyla birleştik.Ve adımız kedijoli ajans oldu kısaca hikayemiz böyle :)

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Klasik bir kartvizit olmasını istedik bu yüzden renklerden kaçındım tşk jokermen.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
fena deil aslında ama ismden yola çıkarak bi tasarm yapabilrdn aslında.daha iyi çağrışım yapar hemde maskot gibi kullanılabilirdi.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Klasik bir kartvizit olmasını istedik bu yüzden renklerden kaçındım tşk jokermen.

çok da klasik bir kartvizit sayılmaz bence, kartvizitlere radius (ovallik) moda olmuş galiba, bu hem kartvizite bıçak yapılması vesilesiyle bir maliyet yükler, hem de gerçek hayatta çok kullanışlı olmaz, şahsi fikrim elbette, ayrıca bir logo göremiyorum katvizitte ve yazılar çok geri planda kalmış. Dekoratif şekillerden oluşan bir kart görünüyor sadece...

bu arada kartvizit çalışmanızı logo başlığı altına açmışsınız

Saygılarımla

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok da klasik bir kartvizit sayılmaz bence, kartvizitlere radius (ovallik) moda olmuş galiba, bu hem kartvizite bıçak yapılması vesilesiyle bir maliyet yükler, hem de gerçek hayatta çok kullanışlı olmaz, şahsi fikrim elbette, ayrıca bir logo göremiyorum katvizitte ve yazılar çok geri planda kalmış. Dekoratif şekillerden oluşan bir kart görünüyor sadece...

bu arada kartvizit çalışmanızı logo başlığı altına açmışsınız

Saygılarımla

Evet artık insanlar köşeli kartvizitlerden sıkıldı.ovallikleri tercih etmeye başladı :) oval olmasının kullanışta pek problem çıkartacağını düşünmüyorum.Logo konusuna gelince 2 firma yeni birleştiği zamanlarda aciliyetten dolayı logo yerine sadece yazı kullanılmıştır.

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
bence de klasik olarak tanımlamak biraz farklı bir bakış açısı gerektirir. logo bölümünde logosu olmayan bir çalışma için logo yorumu yapamıcam. ancal özellikle yazı için font büyükleri kart için az geldi bana. onca dekeratif motifin yanında font seçimin de biraz fazla düz görünüyor.özelliklede gradient fon için endişeliyim. eğer kartı bastıracak olursan bu şekli ile fotoğrafını kartvizit bölümüne eklermisin. sonucu merak ediyorum çünkü.. eline sağlık.

tasarımer

🌱Yeni Üye🌱
birkaç arkadaşım bahsetmiş pastel renkler olsa daha iyi olur diye düşünüyorum..
desenlerinde biraz abartıldığı yönündeyim birazdaha sade veya % 60 % 50 Opacity olursa sadece desenler üzerinde daha hoş olacağını düşünüyorum :))

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum bu clipart işini acayip abartmışsın. Kartvizitin arkasında da var mı merak ediyorum. Bir de ajans kartviziti. Yapmayın böyle acemilikler...

mmmpower

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.idgn.net
aykutylmazwf9.jpg

Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

merhaba,

yani seninde ajansın varsa ve sende bu sektörde ekmek yiyorsan ben amerikaya gidiyorum... bune arkadaşım vektorel cızımlerı cok aradınmı? sonrasında bunların hepsını o kartvızıtın ustune yerlestırmek ıcın cok ugrastınmı? bu calısmanı baska yerlerde ınsanlara gosterme gulerler ustune ajansım var falan deme? Bu calısmaya ınsanlar bırde guzel dıyorlar arkadaslar kıme ve neye gore guzel... bu calısmayı fırına atıp yakıyorum...