Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Çalışmam

Ersin YILDIZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.turkiyepc.com
Bastırmayı Düşündüğüm bir kartvizit örneği , matbaa'ya göndermeden önce fikirlerinizi almak istedim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanız üzerindeki iletişim bilgilerini (web adresi, e-mail, tel. vs) lütfen blur tool ile kaldırıp .
edit.gif
butonunu kullanarak yeniden yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. İçinde kaldırılacaktır.

Lütfen yeni çalışmayı yüklerken boyutu biraz küçülterek yükleyiniz.

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanız üzerinde bulunan iletişim adreslerini forum kurallarına uygun olarak düzelttim. Lütfen sizde diğer çalışmalarınızı yüklerken bu şekilde düzenleyiniz.

DuYGuSaL

🌱Yeni Üye🌱
turuncu yesil de guzel giderdi benimki sadece bir fikir..

ama bu calisma da guzel olmus emeginize saglik:)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
renk seçimin kötü o logo bence siyah fonun üzerinde daha tatlı duracaktır die düşünüyorum. ve çalışmanı çift taraflı yapmanı önerrim önde sadece logo ve isim ardkada adres tel. ve bilgiler. kullandığın fontlarıda düz kullanmalısın bence biraz daha ciddi bi görüntü ortaya çıkcaktır. iyi çalışmlar

Ersin YILDIZ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.turkiyepc.com
Teşekkürler Duygusal , birkaç alternatif renk denemeyi düşünüyorum Yeşil'i de kattım aralarına :)

renk seçimin kötü o logo bence siyah fonun üzerinde daha tatlı duracaktır die düşünüyorum. ve çalışmanı çift taraflı yapmanı önerrim önde sadece logo ve isim ardkada adres tel. ve bilgiler. kullandığın fontlarıda düz kullanmalısın bence biraz daha ciddi bi görüntü ortaya çıkcaktır. iyi çalışmlar

Kartvizit'te Siyah fon ne kadar uygun olur oturup düşünmek lazım , fontlardan memnunum açıkçası , çok laubali de değil aşırı ciddi de değil :) bunlar dışında önerilerin için teşekkürler bi tarafa koydum onları da :)