Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Çalışması (Basıldı)

kerim9967

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir hazır yemek firması ait kartvizit çalışmam. Aynı zamanda magnet olarak da basıldı. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
ne kadar hoşuma gitmesede bu tür kartvizitleri yapıyoruz müşteri doğrultusunda, benim düşüncem kartvizitten çok el ilanı gibi olmuş, genelleme yaparsak fena bir çalışma değil başarılar...

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşteriler yüzünden malesef bu tarz işler çok yapılıyor. Sektörüne göre çalışma iyi olmuş. Zaten farklı bir çalışma ile karşılarına gidildiğinde çalışma evrim değişikliğine uğrayıp onların isteğine göre yön alıyor. Müşteri memnunsa sorun yok. Sıkıntı yok. Ama tabi daha iyi olabilirdi. Yinede hoş, en azından itici bir çalışma değil. Elinize sağlık.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bi kartvizit arşivim olsa güzel çalışmaları föyümde saklasam, kesinlik arasına sokmayacağım bi çalışma olmuş. Bi buzdolabım olsa, kesinlikle magnetini asmayacağım bir tasarım. Ben olsam buradan yemek yemem.

Peki nasıl lokantanın kartvizitini saklarım. Bordo, Turuncu, Yeşil, vb. gıdaya uygun renkler olsa, yazı karakterleri italik el yazısı şeklinde olsa, müşterinin gözüne sokar gibi resimler olmasa çalışmada onu saklarım.

Örnek bi fikir. Siyah bi zemin yap, üzerine lezzet resmedilemez yaz, gider lokantacıyı alnından öperim. :)

kerim9967

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Müşteri isteği doğrultusunda (kendimce) gereksiz, (hatta) aşırı bir sadelikte yapıldı. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. İnsanın yalnız olmadığını bilmesi güzel :)