Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit çalışması eleştirilerinizi bekliyorum

checomandante

🌱Yeni Üye🌱
kartvizitni9.jpg

çalışma hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum

Benzer konular

sibelsu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok karışık, logoları kesim çizgisine çok yaklaştırmışsın, tel. ve mail bilgilerinin puntosu büyük 7.5 yeterli bence

cemtutu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abi çok kalabalık olmuş bu

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
aşırı karışık olmuş. bence font seçimide iyi değil. sibelsunun dediği gibi puntolarda çok büyük. birde bu kartın arka yüzü var istersen logoları arka tarafa atmayı dene

ozzy***

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok yoğun oLmuş yazı fontLarı çok büyük. i

checomandante

🌱Yeni Üye🌱
eleştiriler için çok teşekkürler arkadaşlar önerilerinizi kesinlikle dikkate alacağım

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle imzamdada dediğim gibi sadelik esas olması gerekir ki bunu pek dikkate almamışsın ve biraz da kenarlara yaklaşmadan yapılırsa tasarım hoş olabilir. Ayrıca yazılarıda 7-7.5 punto kullanırsan daha iyi olacaktır.
bunca logoyu koymak yerine biraz özetlemen gerekir yani
sana kolay gelsin

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
adres 8 puntodan yukarı çıkmaz adres daima herzaman çogu yerde adres en altta olur adresı en alta al adresın üstüne bi çizgi çek reklamlar solda güzel koydugun türkiye resimlerini fln tek bi yere koyma kçlt fazla olan varsa gereksızlerı sıl daıt o resımlerı ...
Sonraaa MENAGAR değil MANAGER die biliyorum ben o reklamları o kdr buyultmene gerek yok GSM buyuk olmus Tel kçk olmus...onları eşitlersen daha guzel olur... Sonrası sana kalmıs ;) kolay gelsın ...

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
çok kalabalık olmus gercekten bukadar çok logoyu bir arada kullanmak zorundaysan eğer henüz bizde çok yaygın değil ama çift taraflı bir tasarımda kullunubilirsin sanki o zaman en azından firmanın özel logosunu isim, adres, tel gibi ayrıntıları ön yüzde geriye kalanları arka yüzde kullunubilirsin bence tabi maliyette bi miktar fark edecektir :) ama bukadar kalabalık olmasını engellemis olursun kolay gelsin...

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar kalabalık olmuş büyük olmuş diyorsunuz ama ben günde böyle 50 - 60 tane kart yapıyorum iananın müşteriler kartın büün her yerini kullanmak istiyorlar evet tasarımda sadelik önemli ama piyasa böyle arkadaşın bence yapacak çok fazla bir şeyide yok müşteri istiyor o yapıyor.

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
kartvizitde normal kartvizit ölçülerinde değil gibi sanki:) ama bu müşterilerde her şeyi çok bilio ama tabi müşteri her zaman haklıdır:D

sibcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
thematrix' e katılıyorum çünkü artık öyle bi zamandayızki müşteriler bu tür işleri ellerindeki kağıtlara çizip getiriyor hatta başımızda oturup hoca gibi tarif ediyor sonrada ben bu programı bilsem sneler yaparım neler diyor bize bırakıp bizim tasarımlarımızı görmek istemiyor o yüzden arkadaşın yapacağı tekşey logoları doğru sıralayıp fontları küçültmek bide kartın ölçüleri standart değil gibi duruyor yoksa buradamı böyle görünüyor, kolay gelsin

asi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma güzel ama karekterler neden hep aynı

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
5 telefon 7 logo 2 mail adresi uff baba naptin ya

norm54

🌱Yeni Üye🌱
sadece türkiye logosunu sağ üste alarak yapsan daha sağde ve daha hoş olur. Yazılarıda az sağa alarak karışıklığı azalt. Bu arada yazı puntoları büyük olmuş çok göze çarpıyor. Bence karta en önemli olan şey senin karta bakan kişinin ne görmek istediğidir. Eğer tel numaraları ilk göze çarpsın diye hazırladıysan güzel.

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Karvizit değilde....
kusura bakma ama afişe benzemiş
Şirket ünvanını veya ismini çok küçü kullanmışsın
gereksiz bir çok logo var
anladığım kadarıyla bir iletişim bayii ama
zeytin in Heykelin orada ne işi var

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizitte ilk göze çarpması gereken şirketin logosu ve kartvizitin sahibinin ismi.öncelikle bu dikkate alınarak büyüklükler ayarlanmalı.ama bu çok büyük yazılması anlamına gelmez adres, tel vs.. için 6.5 punto ve düz bi font yeterli.grafiek karmaşayı sadeleştirme sanatıdır biyerde..bu yönüyle tekrar ele almanızda fayda var tasarımı. ayrıca bıçak payı olmalı eşit şekilde

akınkılıc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
thematrix'e katılıyorum müşteriler öyle şey istiyorki; adam resmini koydurtmakla yetinmiyor pazarlama arabasını bile koydurtuyor hal böyle olunca da kartvizit kartvizitlikten çıkıp afişe benziyor

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmayla ilgili yorumları sormuşsunuz.. Ben bunun bir çalışma olduğunu düşünmüyorum... Bütün materyalleri toplayıp bir çerçevenin içine koymuşsunuz.. Düzen yok, grafik yok, tipografi yok.. hiçbişi yok burda...