Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kartvizit çalışması

drd38

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bayan kuaförü için yaptığım kartvizit yorumlarınızı bekliyorum
zamane1ayr5.jpg

zamane2afn4.jpg

Benzer konular

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fontlar çok iç açıcı görünmüyor.. Biraz daha oynamalısın bence.. Birde Kartvizitin orta yerine manikür,pedikür, ağda v.s yazmasanız iyi olur muhtemelen müşteri istemiştir (genelde kartviziti el ilanı gibi kullanmaya bayılırlar) ama çok gerekliysede aşağıya daha küçük puntalarla yazabilirsiniz.. Birde sadece title yi kuaför olarak kullanabilirsiniz bayan kelimesine gerek yok zaten anlaşılıyor... :)

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
bende görüyorum :)
kartvizitler bence olmamış nedeni şu;
1. çalışmandaki zemin kullanılabilir evet ama hayalin'inde dediği gibi kuaför salonunda nelerin bulunduğunu gözümüze sokmaya gerek yok.
belirli bir mizampaj yok isim başka bir yerden başlıyor adesler yine aynı şekilde.
sanırım logoda mevcut değil.
Logo diye yazdığın fontlar hiç oturmamış.
çok çeşit font var.
adresi isimleri tek fontla yazabilirsin.
2. kartvizittinde avril'ın olması olmamış.
şahsen kuaföre avril'e benzemek için gitmem ben :)
eğer tek yönlü baskı istiyorlarsa en alta yaz nelerin bulunduğunu ama çift taraflıya ikna edebilirsen arkasında bulunsun en azından.
ellerine sağlık.

drd38

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zamane1aii5.jpg

zamane2ame2.jpg

cmyk olduğu için görünmüyormuş meslekte henüz yeni olduğum için çalışmalar biraz amatör olabilir ama sizlerin yorumlarınızla geliştireceğime inanıyorum şimdiden tşk hayalin yorumların içinde tşk şu an değiştiremedim ama dediğin değişiklikşeri uygulayacağım