Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit template siteleri

faikasil.dikmen

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba,

Firmamıza yeni kartvizit basılacak.Bir tasarımcı olmadığım için hazır template alıp üzerinde çalışmak istiyorum.Tavsiye edebileceğiniz siteler varmı?Şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar.

Benzer konular

okangal

🌱Yeni Üye🌱
Bir tasarımcı değilseniz, bir tasarımcıya yaptırınız işinizi. Herkes kendi tasarımını kendi yapmaya kalkarsa görüntü kitliliği yaşanır. Bu foruma üye olan binlerce grafiker de aç kalır. Forumde diğer anlamadığım bir konu bazı grafiker arkadaşlar işten anlayan anlamayan herkese herşeyi öğretmeye kalkması. Kartvizite ihtiyacı olan kişi gidecek bir matbaaya veya ajansa grafikere anlatacak istediğini, kartvizitini yaptıracak. Öyle mesleği ayağa düşürmeye gerek yok.

mahmut0234

🌱Yeni Üye🌱
okangal senin söylediklerine katılıyorum, fakat arkadaş hazır template istemis. Zaten siteye bir çok kişi defalarca milyon çeşidini yüklemiş. bu kadar öfkenlenmene gerek yok.

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir tasarımcı değilseniz, bir tasarımcıya yaptırınız işinizi. Herkes kendi tasarımını kendi yapmaya kalkarsa görüntü kitliliği yaşanır. Bu foruma üye olan binlerce grafiker de aç kalır. Forumde diğer anlamadığım bir konu bazı grafiker arkadaşlar işten anlayan anlamayan herkese herşeyi öğretmeye kalkması. Kartvizite ihtiyacı olan kişi gidecek bir matbaaya veya ajansa grafikere anlatacak istediğini, kartvizitini yaptıracak. Öyle mesleği ayağa düşürmeye gerek yok.

Sonuna kadar katılıyorum..

dip not

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaşasııın bende katılıorum ! ama belki adam ilham kaynağı arıyordur

karacatal

🌱Yeni Üye🌱
bu işleri garfikerler yapmalı kendini geliştirip grafikerlik yapmak istiyorsa bişey diyemeyiz.

aktifpencere

🌱Yeni Üye🌱
Yardım isteyen arkadaşımın yanındayım. Olumsuz cevap verenlere de "Lütfen geçmişinizi düşünün" demeyi vazife biliyorum. Bir zamanlar sizler de o arkadaş gibi başladınız bu işe.

çaylakımben

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
ortamkaynak.blogcu.com

Adam Haklı
:wink:

okangal

🌱Yeni Üye🌱
Ciddi ve kurumsal bir firma her zaman uzmanlarla çalışmalıdır. Örneğin herkes kartvizitini, kataloğunu, işyeri dekorasyonunu, tabelasını kendisi yapmaya veya kendi bünyesinde halletmeye kalkarsa görsellik ve insanların göz zevki bozulur. Bunun yanı sıra işyerlerinde verimlilik düşer. Bir firmanın muhasebe servisinde çalışan bir personel firmanın kartvizitini kendim tasarlayayım diye Corel Draw öğrenmeye kalkarsa bayağı bir zamanını alacaktır. Bununla meşgul olurken kendi işiyle uğraşamayacaktır. Herkes kendi işinde ihtisaslaşıp, diğer alanlardaki ihtiyaçlarını da o alanda ihtisaslaşmış bir kişi veya firma kanalı ile çözerse daha profesyonel ve kurumsal bir yaklaşım sergilemiş olur. Yoksa arkadaşla ilgili bir sorunum yok benim. Tanımam kendisini.

Prenses Keriman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
lütfen işinizi bir bilene yaptırın. Emeğimize saygı duyulması sizce de gerekmiyor mu?

nightmar3

🌱Yeni Üye🌱
Güzel Sanatlar Grafik Bölümü ve Güzel Sanatlar Tekstil Tasarımı Bölümlerini bitirdim dilersen matbaa ücreti ile beraber uygun bir fiyata kartvizitlerini hazırlayabilirim...

faikasil.dikmen

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar herkez fazla yüklenmiş bir anda, burada kimseden bana bedava tasarım yapmasını istemedim.Ben o template'i (parası ile!!) satan site tavsiye etmenizi istedim ki bu şekilde o tasarımı yapan insanda parasını kazanacak.
Ayrıca tam 2 aydır doğru düzgün bir tasarım demosu gelmediği için bu yola başvurduk.Nightmar3 arkadaşım daha önceden yapmış olduğun bir iki tasarımını benimle paylaşırsan ve hoşuma giderse matbaa işi ile beraber sana yaptırayım.Herkeze iyi çalışmalar diliyorum.

tQbRk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tugberktasdemir.com

Kesinlikle Doğru Söylemişsin :D

Yardım isteyen arkadaşımın yanındayım. Olumsuz cevap verenlere de "Lütfen geçmişinizi düşünün" demeyi vazife biliyorum. Bir zamanlar sizler de o arkadaş gibi başladınız bu işe.

Ama Sende Haklısın!! :D

gencererkan

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım şirketinde bazı insanlara yalakalık yapacaksın diye bizim mesleğe kan doğrama.... Herkes kendi bildiği işi yapsın...
Böyle yapan insanlar yüzünden gelecekte aç kalmaya başlayacağız. Grafiker diye bir meslek de kalmayacak. Böyle bir konuda yardım istemek büyük pişkinlik bence...

irmakreklam65

🌱Yeni Üye🌱
okangal haklı bu konuda aktifpencere belliki arkadaşın kendine ait kurduğu bir işyerivar yani grafikerliğe yada reklam matbaa işleri ile uğraşmayacak o yüzdende hazır template de vermenin bir anlamı yok SAYGILAR bu işin gerçek pirlerine...

ıssızadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
okan arkadaşıma canı gönülden katılıyorum

Umutbyk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar merhaba,

Firmamıza yeni kartvizit basılacak.Bir tasarımcı olmadığım için hazır template alıp üzerinde çalışmak istiyorum.Tavsiye edebileceğiniz siteler varmı?Şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar.

Siz tema arıyorsunuzda burada üye olan olmayanlarda müşteri arıyorlar. Onun dışında herkes burda tasarımcıyım grafikerim diyor. Soruyorum size hazır sablon kullanmak ne kadar doğru. Tamam parasına göre yapılabilir. Kaçınız bu tarz işten memnun kalıyor. Sonra birisi gelip grafiker değilim kartvizit için hazır sablon lazım diyor. O zaman beyefendi veya hanım efendi her kimseniz yaptığınız işten bize bahsedin bizde arada sırada size veya sizin gibi iş yapanlara ihtiyac duymadan halledebilelim...

ankaradijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅

bende destekledim senı okangal :)