Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

katalog tasarımı hakkında

cemilakkaya

🌱Yeni Üye🌱
merhablalar;

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve katalog tasarımı yapmaya başladım yeni bir firmaya girdim fakat kendimi geliştirmemi istiyorlar o yüzden sizlerde katalog hakkında neler gerektiğini öğrene bilirmiyim? arka fonları ve kapak kısmının ne tür olacağı hakkında bilgi almam gerekli. yardımlarınızı bekliyorum herkese şimdiden teşekkürler..

kEciSakaL

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.birkanbulut.com.tr
"arka fonları ve kapak kısmının ne tür olacağı hakkında" ??
arkadaşım ısmarlama bir şey olacağını düşünmüyorum ben, bu işte bir standart yok yani... takıl kafana göre, ister istemez geliştireceksin zaten kendini. tabii bu sektörde ilerlemek istiyorsan

cemilakkaya

🌱Yeni Üye🌱
düğme ve aksesuar ile ilgili olacak. dediniz gibi ister istemez geliştireceğim kendimi ama bir dost elide kötü olmaz:=)

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
katalogta;

tüm sayfalara uygulanabilecek bir sayfa dizaynı hazırlamalısın. dizgi ve kullandığın renklere dikkat etmelisin. gerisi sana kalmış artık.

sayfa sayısı
sırt payı
kağıt
gramaj

baskı aşamasını bilen biriyle yapsan karlı çıkarsın;) hep öğrenir hem de işini yapmış olursun.

kEciSakaL

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.birkanbulut.com.tr
"tüm sayfalara uygulanabilecek bir sayfa dizaynı hazırlamalısın"
bence farklı farklı hazırla ki tekdüzelikten çıksın, yine de sen bilirsin... her sayfa çevirişinde aynı zemini görmekten sıkıldı insanlar, değişiklik lazım... ;)

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
kendisini geliştirdikçe zaten farklılık isteyecektir. "tüm sayfalara uygulanabilecek bir sayfa dizaynı hazırlamalısın" böyle bir şartlama yok tabii ki;)

cemilakkaya

🌱Yeni Üye🌱
:) anladm teşekkürler benim akalmdada dizayn aynı olsada farklı bir kaç renk ile arka plan uygulaması düşünüyordum :) galiba göz zevkinide önplana koyarsam benim için daha kalıcı olur teşekkürler ilginize :)