Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katalog ve Tasarım - Türkiye Geneli

madmax283

🌱Yeni Üye🌱
Herkese ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim bazı arkadaşlar ile iletişime geçtik ve biriyle çalışmaya başlayacağız hafta içerisinde konuyu kapatma veya benzer bir işlem yapmayı göremediğim için böyle bir mesaj göndermek istedim

Teşekkürler İyi Günler

Katalog ve Tasarım

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhabalar;
Yıllar önce bu site aracılığıyla yine bir arkadaş ile çalışma imkanı bulmuştum ve güzel işler yapmıştık şimdi o arkadaşa ulaşamadığım için tekrar bir destek isteyeceğim firmamız için çeşitli zamanlarda katalog ve broşür tasarımları için parça başı işler yapabilecek bir arkadaş ile çalışmak istiyoruz konu hakkında ilgi duyan veya sorusu olan arkadaşlar buradan veya mail ile iletişime geçebilirse sevinirim amacım art niyet yada kişilerin haklarını hiçe saymak değil yukarıda bahsettiğim işlerde matbaacımız da bize destek olmakta fakat biz biraz daha fark yaratacak kişilerden de fikir ve destek almak istiyoruz

E-posta: kadirbilge@yahoo.com.tr

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

madmax283

🌱Yeni Üye🌱
Herkese ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim bazı arkadaşlar ile iletişime geçtik ve biriyle çalışmaya başlayacağız hafta içerisinde konuyu kapatma veya benzer bir işlem yapmayı göremediğim için böyle bir mesaj göndermek istedim

Teşekkürler İyi Günler