Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kayaesma ''Isparta Express'' Gazete tasarımları

kayaesma

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar her gün yaptığım çalışmaları burada sizinle paylaşacağım.
Ama benim de yeniliğe ihtiyacım var galiba.
Sizler de yaptığınız çalışmaları gönderirseniz çok yardımcı olursunuz

Gazete tasarımları QuarkXpress ile yapılmıştır ve yerel bir gazeteye aittir.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️

Çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim.

Sunumunuzda şöyle bir alternatif kullanırsanız hem seyir zevki olur, hemde yaptığınız işi daha profesyonle bir hale getirmiş olursunuz.

İyi çalışmalar.

0jDmO.jpg

kayaesma

🌱Yeni Üye🌱
siteye sunum için mi yoksa gazeteye manşet haber yerleştirme için mi?

kayaesma

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim.

Sunumunuzda şöyle bir alternatif kullanırsanız hem seyir zevki olur, hemde yaptığınız işi daha profesyonle bir hale getirmiş olursunuz.

İyi çalışmalar.

0jDmO.jpg

gazeteye manşet haber yerleştirme içinse evet güzel bi görsel oluşturur sanırım ama bunun temizini bulmak lazımm

NewSlaves

🌱Yeni Üye🌱
bu şablonlar Ertuğrul Engin'in şablonları olmasın ?

kayaesma

🌱Yeni Üye🌱
bunlar benim kendi yaptıklarım sevgili arkadaşımmm ertuğrulun görsellerini paylaşmıyorum o isterse tabiki paylaşırım şoblonlar onun sanabilirsin. çünkü sonuçta gazetenin bir karakteri var ve onu ertuğrul ayrıldıktan sonra da devam ettirmek zorundayım. sonuçta gazetenin tekniğini ve yapısını bana öğreten kendisi. stillerimizin bu nedenle aynı olması kadar doğal bir durum yok diye düşünüyorum. keşke onun şablonlarını paylaşıyorsun imasıyla buradan bozmaya çalışmasaydın beni ve kimliğini açıklayabilseydin. Bu arada (onun sayfa tasarımlarını zaten çok beğeniyorum) biliyorum ki ertuğrul kadar iyi değilim henüz.

07.02.2014

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
bunlar benim kendi yaptıklarım sevgili arkadaşımmm ertuğrulun görsellerini paylaşmıyorum o isterse tabiki paylaşırım şoblonlar onun sanabilirsin. çünkü sonuçta gazetenin bir karakteri var ve onu ertuğrul ayrıldıktan sonra da devam ettirmek zorundayım. sonuçta gazetenin tekniğini ve yapısını bana öğreten kendisi. stillerimizin bu nedenle aynı olması kadar doğal bir durum yok diye düşünüyorum. keşke onun şablonlarını paylaşıyorsun imasıyla buradan bozmaya çalışmasaydın beni ve kimliğini açıklayabilseydin. Bu arada (onun sayfa tasarımlarını zaten çok beğeniyorum) biliyorum ki ertuğrul kadar iyi değilim henüz.

07.02.2014

Eğer bu şekildeki mock up lardan isterseniz siteye yükleyebilirim?

kayaesma

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten çok sevinirim. paylaşımlarınızı bekliyorum. bilmediğim için soruyorum hangi programda hazırlıyorsunuz mock up ları?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
genel olarak beğendim elinize emeğinize sağlık; Öğreten kadar öğrenen de önemlidir. Lütfen bir şey biliyor edası ile birbirimizi incitmesek, Bildiğiniz sizde kalsın aksi kişiselleşmiş olur o zaman burada olamnın bir anlamı da kalmıyor
"Bu arada gazetede okumuş oldu ısparta yöresinden"

NewSlaves

🌱Yeni Üye🌱
Ben Ertuğrul engin'in şablonu diye biliyorum. Bu kadar şiddetlenmene gerek yoktu sakin ol

kayaesma

🌱Yeni Üye🌱
ben siddetlenmedim sanki onun çalışmalarını millete yutturuyomusum gibi bir hava vardı mesajında. hitabın çok yanlış geldi bana. emeğe biraz saygı lütfen