Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kelebekler

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
kelebeklere.jpg

Kullanılan Program: Photoshop Cs3

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel görünüyor fakat biraz küçük yüklemişsin.Detaylar görünmüyor. Kabak olayını banada bulaştırıcaksın en yakın zamanda ben çalışıcam canım. Eline sağlık :)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkür ederim Fatoş,çizerken çok büyük çalışmamıştım o yüzden küçük yükledim,aslında baya büyük çalışırdım normalde dalgınlığıma geldi başlayıncada devam ettim.Hadi bakalım bi kabak çalışması da senden gelsin:)

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aferin ilknur çok iyi gidiyosun ..bide tonlamalar yerine oturursa süper olacak .. bir bütün olarak baktığımızda gözümüz ayırıntılara değilde objenin biçimine odaklanmalıdır daima mesela burda gökyüzü biraz öne tarafa geliyor gibi burdaki kanatlı bayanda ışığı ay ın konumuna göre almalı mesela bu perimize biraz daha koyu katabilirsin hiç acımadan . bak bide perinin sağ ve sol tarafı aynı değer tonlarda olmuş mesela şimdilik bu kadar:)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aferini aldım:) Hımm yani ay perinin sağında kalıyor bize bakan yönü yani sol tarafı biraz daha mı koyu olmalı?

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
İlknur,kabak sanırım senin vazgeçilmezlerinden olacak:)Masal tadında olmuş.Kanatların ve yeşil kelebeğin rengi dışında çalışmanı çok beğendim.Tebrikler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet bize bakan tarafın hepsi koyu tonlamada olmalıydı. En sağdaki yarım balkabağı misali..

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlknur,kabak sanırım senin vazgeçilmezlerinden olacak:)Masal tadında olmuş.Kanatların ve yeşil kelebeğin rengi dışında çalışmanı çok beğendim.Tebrikler

Kabağı severim,bu çizim sanırım herkesin kendince birşeyler beğenemiceği bir çalışma olacak:) Şaka bir yana teşekkür ederim Karantina.

Evet bize bakan tarafın hepsi koyu tonlamada olmalıydı. En sağdaki yarım balkabağı misali..

Evet ben onu bi düzeltiyim ilk fırsatta teşekkür ederim:)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Gölgelendirmeyle ilgili sorunları arkadaşlarım belirtmiş
Benim ek olarak söylemek istediklerim orantılamayla ilgili
Eller ve boyun kısmıyla biraz daha uğraşmalısın
Ayak kısmındaki orantısızlığı dizlere bakarak anlayabilirsin
Orantılamalara dikkat edersen çok daha güzel bir çalışma olabilir
Kelebekleri beğendim
Kolay geldin

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gölgelendirmeyle ilgili sorunları arkadaşlarım belirtmiş
Benim ek olarak söylemek istediklerim orantılamayla ilgili
Eller ve boyun kısmıyla biraz daha uğraşmalısın
Ayak kısmındaki orantısızlığı dizlere bakarak anlayabilirsin
Orantılamalara dikkat edersen çok daha güzel bir çalışma olabilir
Kelebekleri beğendim
Kolay geldin

Teşekkürler Yasemin,biliyorum bu bahane değil ama normalde büyük ebatlarda çalışıyordum bu kez dalgınlığıma geldi ve küçük çalıştım,birde program photoshop olunca pixellerle boğuşarak çizdim,sanırım sorun biraz burayla bağlantılı.Teşekkür ederim yorumun için.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
renk olarak arka fonda kullandığın morla, kelebek kızı diyeyim artık :) onun kanatları farklı olmalıydı fonda kaybolmuş,saçlarındada sanki ben kafatasını görüyorum gibi bir izlenim uyandırdı altına ilk önce sarı tonlarında bir renk atıp gölgelendirme ve şaç şeklini verseydin daha güzel görünürdü,Yaseminede katılıyorum ayaklarını takip ederek dizlerine gidersen ,anatomi bozukluğu olduğunu farkedebilirsin emeğine sağlık bilgilknur genel olarak başarılı .

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkür ederim sevgili Filiz.Hatalarım çok farkıdnayım ama işte çizerken farkedemiyor insan.Sonradan görebiliyor ve yorumlar sayesinde tabiiki.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
yine güzel bir çalışma olmuş eline sağlık ilknur ablacığım