Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kemer Park buda benim ilk çalışmam..

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu benim ilk çalışmam..sitenin tamamının tasarımını bitirdim..alt menüler açık halde duruyo normalde kapalı..bu tasarımlara göre işe alınıcam bile diyebilirim!!yorumlarınız için şimdiden teşekkrler..

anasayfa2cg6.jpg

Benzer konular

asyabayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence ise alindin emegine saglik

Firstboi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım ilk çalışmansda gerçekten tebrik ederim çok güzel çalışma olmuş :)
İşe alırlar umarım (alıcaklarını umuyorum)

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
maalesef ki beğenmediler..apayrı bi tasarım yaptım sabah işe gidiyim koyarım =)
çok teşekkürler.. =(

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
buda yenisi umarım renkler uymuştur birbirine..renkler zıt olsun dediler ama cümbüş gbi olyo o zamanda =) bnde böle yaptım..huzurunuza sunuyorum ...

anasayfads3.jpg

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Bence ilki biraz daha cıvıl cıvıldı tasarım açısından benim gözüme çok hoş gelmişti yalız ikincisindeki menü tipleri daha olgun durmuş bana kalırsa birinci tasarım ikincideki menülerle birleşince daha kaliteli bir iş olur.Emeğine sağlık

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evt eminim olurdu ama ilk tasarımım hiçmi hiç beğenilmedi..tüm hevesm kırıldı oyzden bende tamamen deiştirdim ilkine benzesin istemedim ama benzedi birazcıkk :)

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eğer ki solediğine göre ilk çalışman ise çok güsel olmus tbrkler "derman"'ın dediği gibi ilki biras daha gösterişliydi katılıyorum bu çalışmaya göre ikincisi fevkalede olacaktır

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fazla kalabalıkmış,ana sayfanın göz yormaması grekiyomuş,ve renkler beğenilmedi..bende onu yaptım bu seferde beğenilmezse bakıcaz artk..
ikincisinide pek bi hevesle yapmıştım ama bunuda siz beğenmediniz :(

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
fazla kalabalıkmış,ana sayfanın göz yormaması grekiyomuş,ve renkler beğenilmedi..bende onu yaptım bu seferde beğenilmezse bakıcaz artk..
ikincisinide pek bi hevesle yapmıştım ama bunuda siz beğenmediniz :(

Sana şöyle birşey söyleyim begüm hanım;günümüzde tasarım adına herşeyi emin ol yaptıran müşteri bizden daha iyi bilir.Bu biz tasarımcılara göre çok uygunsuz bir kavramdır ama sen tasarlarsın,uğraşırsın,hayalgücünü emeğini ortaya koyarsın o engin bilgilerle donatılmış müşteri kırk yıllık tasarımcı gibi konuşmaya başlar renkler uymamış,aman ilk sayfa çok önemli göz yormasın,bence yazı karakteri arial olsun vs vs. buda senin hevesini kırmak için yeter artar bile.Müşteri müşteridir ama çürük müşterileri ayırt edip onlarla iş yapma prensibini değiştir böylece bu işinde olduğu gibi ikilemde kalmaz kendine stres yapmazsın,heycan ve sıkıntı tasarımcılara göre bişey değildir.Onun için kendi hayal gücünü çürük müşterilerde kesinlikle kulllanma onlar nasıl istiyolarsa onu yap sana hoş gelsede gelmesede yap ancak o zaman kazanırsın.

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evt çok haklısın.. :(
benm yaptığımı beğenmeyen müşteri olsa keşke ben daha burdaklere beğendiremiyom..bide şunu anladım gerçekten beğeni göreceli bişimişş..tonlarca insandan fikir aldım çoğu süğer olmuş diyo sizlerde bunalrın içndesiniz ma nedense burdakiler yani asıl burda bu işi yapanlar beğenmiyoo..okdr ikilemdeyimki anlatamam..ya madem güzel neden hiçmi hiç beğenilmiyo..kafam çok karışııkkkk..3 aydırr bu işyerine girmeye çalışıorum..halllaaaa stajyerim deliricem..çokta güzel ve şık biyer bırakamıyorumda.. :D bu psikolojide bide beğendirmeye çalışıorum.. :) nese sıkmiyim sizi yeri burası deil enazından..kusura bakmayın :/

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
evt çok haklısın.. :(
benm yaptığımı beğenmeyen müşteri olsa keşke ben daha burdaklere beğendiremiyom..bide şunu anladım gerçekten beğeni göreceli bişimişş..tonlarca insandan fikir aldım çoğu süğer olmuş diyo sizlerde bunalrın içndesiniz ma nedense burdakiler yani asıl burda bu işi yapanlar beğenmiyoo..okdr ikilemdeyimki anlatamam..ya madem güzel neden hiçmi hiç beğenilmiyo..kafam çok karışııkkkk..3 aydırr bu işyerine girmeye çalışıorum..halllaaaa stajyerim deliricem..çokta güzel ve şık biyer bırakamıyorumda.. :D bu psikolojide bide beğendirmeye çalışıorum.. :) nese sıkmiyim sizi yeri burası deil enazından..kusura bakmayın :/

Sende haklısın zaman zaman hepimiz bu sıkıntıyı yaşıyoruz.Ben ilk çalışmana bayıldım gerçekten çok hoş sadece menüleri olmamış gibi geldi bana ikinci çalışmanda güzel ama birincisi kadar değil onunda sadece menüleri çok hoşuma gitti.ama gördüğün gibi bizim beyendiğimiz ilk çalışmanı müşteri beyenmemiş demek istediğim o sen müşterin ne istiyorsa onu yap ha değer açısından sana yatkın olan senin içinde kalsın müşteri benim yaptığımı beyenmedi diye üzülme bence o senin yaptığını beyenmezse sen onun yaptığını beyen!sonuçta paranı al çekil köşene yapcak bişey yok:) bazılarına bu yakışıyor.

serhatkaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tebrik ederim ilk çalışmanız gayet şık. elinize sağlık

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk çalışmanız bence de güzeldi. Ama müşteri bu tarz internet sitelerinin birbirine benzemesini ister. Bu tür konut satış sitelerine bakarsan hepsinin 2. yaptığına benzediğini görürsün. Müşteri de diğerleri gibi olmasını istemiş. Takma kafana burası Türkiye. İşi bilenin değil, parası olanın istediği oluyor maalesef :( İyi çalışmalar.

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
ilk çalışman daha hoş fakat oluyor müşteri ilk gittiğinde diyor bana bir site yap işte sana bıraktım falan 2. gidişinde adam grafiker kesiliyor başına ama şu var eğer tasarımını bilirkişiler beğeniyorsa yani en azından işten anlıyanlar beğeniyorsa tasarımını müşteriye karşı savun;)

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence ilk çalışman daha hoş geldi bana demekki daha farklı şeyler olsun istediler. İkinciside hoş ama bence ilki...

underground_06

🌱Yeni Üye🌱
Genel bilgi ve ev tiplerini açılır menü yapsaydın ve butonlarda çok abartılı olmuş bence..