Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Çalışmalarım...(yorumlarınızı bekliyorum)

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
arkadaşlar kendi çalışmalarımı sizlere sunuyorum ve yorumlarınızı bekliyorum...

bunları canım çook sıkılıyordu raket çalışması olarak düşündüm....

001hy0.jpg

003bw7.jpg

002tq9.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben hepsini çok beğendim... güzel çalışmalar

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
eline sağlık.. ama keşke direkt fotograf göstersen daha güzel olurdu..

fotoğrafı göstermesi gerekiyordu ama göstermedi bilmiyorum niye göstermediğini yoksa ben direk resimleri gösterecek şekilde ayarlamıştım linkler geldi....

her ikinize de teşekkür ederim bakalım diğer arkadaşlar da beğenecekler mi ?

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sayın akk33 ...

Paylaşımlarınız için teşekkürler... Bu tür hatalarınızda bizlerden yardım isterseniz size seve seve yardımcı olabiliriz... Yukarıda editlediğim konunuzla ilgili veya hertür konuda lütfen özel mesaj bölümünden bana ulaşın...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
2.ben burdayım diyor.:D
çok sade olmuş yarım kalmış gibi üzerinde çalış eline sağlık

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
1 nci çalışmada neden araçın altında yol varmış izlenimi verilmişken aracın gölgesi yok ? Gölgesini verseydiniz daha estetik dururdu. 2 nci çalışmada bir tuş kadar size yakınız. sloganı hiç bir teknoloji marketine yada bir bilgisayarcıya yakışacak bir font mu ? 3 ncü çalışmada kullanılan brush lar çok alışılmış..?

benim gördüklerimde bunlar :)

_fatos_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. sinde sadce fotoğraf olsa çok etkili dururmuş dağınık duruyor çalışma
2. gene ilgiyi fotoğraf alıyor en azından diğerlerinden ii
3. grafik sanattır en başta tipografidir bunu hatırlatmadan geçemiycem
ellerine sağlık...

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
İkinci çalışmanızı fikir olarak güzel. Yalnız Enter tuşunda help değil de Teknorium yazsa daha uygun ve işin daha önemli olduğu vurgusu olurdu diye düşünüyorum.

Tipografiye ağırlık vermeniz gerekiyor. Tasarımın esnek olmasında büyük rol oynuyor tipografi.

Teşekkürler biizmle paylaştığınız için.

grafakirim

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.efsanat.com
merhaba çalışmları sırayla yorumlamak istiyorum;
bütün tipografik değerler karmaşa ve denge kaygısı taşımıyor olayla alakalı tipografiler seçilmemiş bir perspektifd uygulamaşı yapmışsın araç havada ve açı olarak yalnış durmakta araqç yolladamı yol araçdamı yada ikisi nerde gibi değişik sorular çıkıyor beynimden.
2 afişde yine tipografide sorunlar var zaten yaraıcı görsel kullanmışsın ama yaratıcı görseliğin güzelliğini kaybettirmiş ve dengeyi yine bulamammışsın.
3 çalışmada ise tipografi ama yine büyük eksiklikler görünüyor ve leke değerleri oldukça yoğun uyumsuz olmuş iyi çalışamalar

PAINTITBLACK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de 2.yi tutuyorum.ama teknoriumun altına turuncu renk pek yakışmamış gibi geldi.belki tuşta kullandığın kırmızıyı orda da kullanabilirdin.bütünlük sağlardı.yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum..
1. ve 3.yse 2. kadar hoşuma gitmedi.1.deki yolun perspektifi yok öncelikle belki gerçek bir yol resmini oraya uydurup Gökhan Tekin in de dediği gibi arabanın altına gölge verebilirdin.yine de çalışmalarını bizimle paylaştığın için saol.
çalıştıkça daha iyi olacak inşallah...

cinesu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
cinesu.deviantart.com
Renk ve font seçimlerin hatalı. 2. çalışmandaki şu klavye imajını direk alıp koymuşsun. Gerekli açıklamalar diğer arkadaşlarım tarafından yapılmış. Söylenenlere dikkat etmelisin. Bence tasarımların görsel bir değeri olmalı. Ben senin çalışmalarında bunu göremedim. Ancak bu çalışarak ve gözlemleyerek gelişir. Emeğine sağlık.

hazerd

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ise oto galerideki telefon numaraları fontuna taktım kafayı.. biraz daha soft ve alımlı bir font olabilirdi. çok düz olmuş. emlakçı el ilanı fontu gibi olmuş..

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
hoşgörüne sığınarak söylüyorum çalışmaların çok güzeller fakat eksik yarım kalmış gibi.
araba afişişnde göz dengesi yok tamamıyla kayıp alltaki telefon numaraları sanki afişin değil öylesine orda duruyormuş gibi duruyorlar. ikinci afişte ise çalışma ve fikir güzel fakat bir tul kadar size yakın sloganunda kullanılan font çok hoş durmamış en azında çalışmada kullandığın çizgisel hatlara uymamış..

zibidiygonzales

🌱Yeni Üye🌱
bence sen bu çalışmalara hiç uğraşmamışsın birazcık uğraşsaydın daha güzel şeyler cıkacagına inanıyorumm.;)