Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi filomuz için hazırladığım Patch

markosistem

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bu patch'i nakış logo halinde bastıracağız sizce patch üzerinde başka ne yapabilirim.

90148498.png

spikeengin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunu bu şekil bastırmayın bence
yazıların arasını biraz daha açın ve mavi alanın içine kavisli olarak yerleştirin. ve yıldız ekleyebilirsiniz arsındaki boşluklara. bu arada tilkiler demişsiniz ama o hayvan tilki değil sırtlan ;)

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
ay'ı tilkinin önüne geçirip tilki kafasını onun içinden geçirmiş gibi dursaydı fena olmazdı

pLayer1_mtn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.videonette.com
Aynen o tilki değil sırtlan ve Türk Bayrağı çok belirsiz olmuş.Sırtlanı veya tilkiyi :) biraz daha küçültmelisiniz veya bir şekilde Türk Bayrağını belirginleştirmelisiniz bence.

Miss quark

🌱Yeni Üye🌱
İllede bayrak kullanıcam derseniz o maviden vazgeçin bence

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renkler çok uyumsuz durmuş bence. Ayrıca arkadaşlara katılıyorum bayrağı ön plana çıkarmalısınız. Ayrıca yazı fontunu değiştirip daha ciddi bir font tercih edebilirsiniz..

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
yani önce birz bilgi sahibi ol. hakaretmi ediyorsun işmi yapıyorsun. Sırtlan leş yiyicidir. Bunu hangi akılla bir armada kullanısın anlamam. Tilkiylede ne bağlantısı var anlamadım. Hadi geçtim onu yani her yaptığın şekil bir şeylere uyacak diye kaide yok. Uygun olan mantık nedir diye bir araştırma yap bakalım. Dünyada kim neyi nasıl yapmış araştırdığında göreceksin ki hepsini ortak teması vardır. Seninki ise bunlara hiç benzemiyor.

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
Tilkiyi direk değilde siluet şeklinde yapsaydınız keşke.

markosistem

🌱Yeni Üye🌱
yaw arkadaş tilki dedi onu düzelttim buraya koyamadım isme takılıp kalmayın relax... sadece önerilerinizi almak istedim