Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendim için tasarladığım deneme logolarım.

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
CMYK çalışmıştım, RGB'ye çevirince renklerde bozulmalar oldu biraz. Kırmızı biraz daha koyuydu. Daha önce ticari olarak logo tasarlamadım. Henüz logo aşamasında yeniyim ve sürekli üzerinde çalışıyorum. Bunları kendim için çalıştım. Arkadaşlar sizce nasıl olmuşlar?

logolarm.jpg

Not:Çok da sert eleştirmeyin :) henüz logolara yeni yükleniyorum.

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
madem yeni başladın bence ilk olarak logoları incele sonra onları çizmeye çalış daha sonra onlara versiyon oluştur sonrada hayal gücünle güzel şeyler çıkarabilirsin buda benim fikrim

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
hiçbirisini begenmedım acıkcası arkadasım hiçbişey yok cunku hatta ımzan butun logolarından dahada guzel ;) daha fazla dusunceye ve fikre sahıp olmasın kolay gelsın.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Logo çalışmadan önce ,Logo hakkında bilgileri göz önüne alır ve alakalı konuların yorumlarını hem olumlu hem olumsuz olarak değerlendirmesini gözlemlerseniz nerelerde başarı yakalanmış ne gibi çalışmalar logo tanımına uymamış fikir sahibi olabilirsiniz ..

Mesela ''o'' harfinin içindeki grafik tasarım hiç olmamış,tasarlarken logonun her kullanım alanını göz önüne almak gerekir boyutu büyüdüğünde ve küçüldüğünde anlaşılır sade olması gerekir.

Fontlarda uymamış anlaşılırlık açısından kullanışlı değil,fontlar ve ifade ettiği konununda bir bütün içinde olması gerekir ..

Biraz araştırma ile daha sonrasında daha bilinçli çalışmalar çıkacaktır .

Kolay gelsin...

webariza

🌱Yeni Üye🌱
3 ve 5 iyi ama diğerleri daha amatörce duruyor, tabi bu benim yorumum...