Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kesici plotter almak istiyorum

aşşk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende mimaki cg 61st ve graptech 120 lik var her ikiside 0 ayarında özellikle graptech sıfır diebilirim ikisinide satabiliriz isterseniz

akaan

🌱Yeni Üye🌱
copam marka sıfır kutusunda plotter uygun fiyatla elimizde mevcut. hem datış hemde teknik servisini yapıyoruz. sattığımız oto aksesuarcı arkadaşlar çok memnun. eğer görüşmek istersen copam-turkiye adresimiz de mevcut.

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence roland. ploterlarında hiç çöpe gideni görmedim.

buzmavisi05300

🌱Yeni Üye🌱
Selam tekrar bende kesici plotter almak istiyorum nereden ve hangi markayı tercih edersiniz. Yapacagım işler camlara yazı yazmak tabela yapmakda yardımcı olursanız sevinirm. Nereden alcamı da bilmiyorumm

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
bende de roland gx 500 war 6 aylıkkk su an gayet güzel

alacak arkadaşlar için tawsiye ederimmm

ben alırken rolan summa ve mutoh arasında gittim geldim ama fiyatı en uygun olanı rolanddı size ikinci bi tawsiyemde poza tanımalı almanızdır (özellikle dijital makinesi olanlar için) bas keslerden daha hassas kesim yapabiliyolar neredeyse 0 kayma ile baskıyı kesebiliyoo

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
graphtec ce-3000 1200 kullanıyorum bu seriden sonrası sanırım japonyada üretilmemiş
gayet memnunum

keledosh

🌱Yeni Üye🌱
bana acil 60lık vaya 120 lik kesici lazım fleksi programında çalışması şart

reklamji

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

arkadaşım merhaba ben bursadan sultan reklamın sahibi şaban eren. kesici konusunda sana bir kardeşimin msn adresini veeyim kendisi hem servisini yapıyor hemde elinde bol miktarda plother mevcut onunla irtibata geçmen bence en doğrusu ************** adı serdar......

selcuklutabela

🌱Yeni Üye🌱
kardeş benreklamcıyım ben kendim summa d60/u yu kullanıyorum memnunum sana onu tavsiye ederim zararlı çıkmazsın

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Ben burda adı geçen veya geçmeyen bütün kesici plotter ların tamirini ve incelemesini yaptım..

Aşağı yukarı Bütün kesiciler iş gördüğü sürece iyi dir...

eleman1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sayın arkadaşlar bende pnc 1200 roland plotter var sadece kullanma kılavuzu arıyorum yani ana panelden plotterimi nasıl yaqpılandırabilirim yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

otlamaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
folyo kesim-cnc kesim ve dijital makina

Copam 2500 folyo kesim router tüm aksesuarı ve 10 tane yedek ucuyla birlikte 1750 lira--80x70 cnc router 8.000 lira---Lycric 32-12 dijital baskı makinası 18.000 lira ilgilenen arkadaşlar bulent@dokureklam.com adresine mail yada aynı adresi msn lerine eklesinler. (Nakliye alıcılara ait tir.)

otlamaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Copam 2500 plother

COPAM 2500 60 lık hala çalışan bir makina ile ilgilenirseniz,grafikerler farkıyla özelden mail atın.

FENER_TURGAY

🌱Yeni Üye🌱
Bende çok temiz roland cx 24 var satmayı düşünüyorum 0535 956 26 62
şimdiden teşekürler herkese