Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kesim sorunsalı

dennisco

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba, Topluluğumuzun çıkaracağı takvim için yeni bir şablon düşündük ama bunu yaptırabılırmıyız sormak ıstedım.

BJK logosu şeklinde bir takvim düşünüyoruz..Kenarların(logo dışında kalan kısım) kesilmesi lazım. Bu mumkunmudür..? Mümkünse bunu yapan matbaalar yaygınmıdır sizce(ankarada yaşıyorum) ? Fiyat açısından çok farkedermi? 2000 tane A3 renkli, 200gr mat selefonlu kartona yaptıracağız... İlginiz için teşekkür ederim.

Benzer konular

alicandemir

🌱Yeni Üye🌱
kesilecek logo plexiglas bir malzeme mi olacak? yani matbaalarda lazer üniteleri pek bulunmaz. Ancak sert kalın bir kartona sıvama yaptırdıktan sonra özel bıçak yaptırılır ve öyle kesilir. ama sıvama yapılınca 500 gr kartonu özel bıçak kesermi onu bilmiyorum işte. Senin işin tabelacılarda çözülür bence. onlarda cnc lazer kesim makinaları var plexiglassta kestirirsin. Biraz para tutar ama güzel birşey olabilr .Birde siz bu plexiglası yapıştırdığınız zaman karton sürdüğünüz yapışkan gözükecek bunuda hesaba kattınızmı?

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
özel bıçak yaptırıcak matbaa, işbilen bi grafiker sorununuzu çözer. Her matbaa özel bıçak kullanabilir.

alicandemir

🌱Yeni Üye🌱
özel bıçak tabi kullanabilir. ama 500 gr. karton diyorum yani bayağı kalın bir mukavva 500 grdan bile fazla olabilr onuda kesebilirmi????

dennisco

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Matbaa özel bıçak hazırlatıp sorunu halletti. Çok güzel bir takvimimiz oldu.. İlginiz için teşekkürler..

alicandemir

🌱Yeni Üye🌱
bir fotoğrafını çekip gösterirsen memnun olurum merak ettim açıkçası..