Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kimin adına çalışıyor sunuz? Afiş Tasarımı

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Bulanık olan yerde ajans ismi vardır o yüzden öyle yanlış anlaşılmasın:rofl:

kiminqh7.jpg

Benzer konular

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
edward norton'un fight clubtaki haliyle ne alaka ? ayrica "çalışıyor sunuz?" neden ayrı ?

mesutceliq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hep bu sadelikte göze çarpan tasarımlar hoşuma gitmiştir bazen koca bir duvara yazılan 1, 2 cümle bile bir çok görselden daha etkileyici olabilir..

Güzel bir çalışma bence...
Tebrikler.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel sade...kafa karıştıran bişey yok...adamdan korktum azıcık:)

g-reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
siyah diyorum abşka bişey söylemiyorum herzaman asil........
altaki frank:) cok soğuk durmuş.... sorgular gibi ki kompozisyon zaten sorgulama ama birazcık soğuk... eline sağlık

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Yorumlar için sagolun arkadaşlar. Evet "docker" fight club daki adamı kullanmak istedim o daha uygun geldi.Wolphin nasıl bir anlam çıkaramadın anlamadım gayet anlaşılır bi afiş.

anka

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.karagraf.com
"yeni" kelimesi gereksiz bence.
"sunuz"u birleştirmek lazım.
"yeni grafikerler arıyoruz" yerine
"bizim adımıza çalışmaya nedersin" vb.. birşey yazılabilir..:wink:

madeinhell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afişmi bu:rofl: ajansın grafiker araması gayet normalmiş hangi ajans burası:smile:
şaka bi yana bende bi anlam cıkaramadım dostum alakasız olmuş metini cıkar bi bak gorsel amaca hizmet ediyormu hayır gelen grafikerleri dovucekseniz o baska tabe bence duzgun bi tipgrafi ile duz siyah zemine yazsan daha iyi olurdu farklı ve alternatif olucam diye sacmalamaya gerek yok

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
afişmi bu:rofl: ajansın grafiker araması gayet normalmiş hangi ajans burası:smile:
şaka bi yana bende bi anlam cıkaramadım dostum alakasız olmuş metini cıkar bi bak gorsel amaca hizmet ediyormu hayır gelen grafikerleri dovucekseniz o baska tabe bence duzgun bi tipgrafi ile duz siyah zemine yazsan daha iyi olurdu farklı ve alternatif olucam diye sacmalamaya gerek yok

Metni çıkar bi bak diyosun :D metni nie çıkartayım kardeşim her çalışmada metni çıkar fazla bişe anlam ifade etmez. Ayrıca saygı çerçevesinde eleştiri yap yoksa aynı şekilde karşılık görürsün.

madeinhell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Metni çıkar bi bak diyosun :D metni nie çıkartayım kardeşim her çalışmada metni çıkar fazla bişe anlam ifade etmez. Ayrıca saygı çerçevesinde eleştiri yap yoksa aynı şekilde karşılık görürsün.

:smile: ben saygı çerçevesinde fikir beyan ediyorum sen yaptığın çalışmayı içine sindirdiysen ne diyim daha çok çalış bence metin ve görsel bir bütündür bunu bilseydin bu iki öğenin birbirini tamamlaması gerktiğinide bilirdin bu yüzden sana metini çıkar bi bak dedim ama neyse bi kaç kere işlerin geri dönünce anlarsın ne demek istediğimi heralde

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Hala metni çıkar diyor ya :D Sendende bişeler çıkarsak sende bi anlam ifade etmezsin.Bugüne kadar fazla müşteriye iş yapmadım ama yaptıgım tasarımların hiç biri geri dönmedi.

madeinhell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hala metni çıkar diyor ya :D Sendende bişeler çıkarsak sende bi anlam ifade etmezsin.Bugüne kadar fazla müşteriye iş yapmadım ama yaptıgım tasarımların hiç biri geri dönmedi.

anlamıyrosun anlamıcaksın neyse dil dökmek gereksiz devam et

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baris.basaran. arkadaşım eleştiri kaldıramayacaksan buraya pic upload etmenin bi anlamı yok. buraya upload edip, kritik bekleyen sonra da eleştirilere sinirlenen veya iki saat şu nedenle yaptım diye açıklama yapan arkadaşlar durumuna düşme derim

saygılar

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Oraya müfettiş müfettiş gadged yada sherlock'un resmini koymayı denesene :)