Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kingston Hyper Girl Tasarım Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
En yenilikçi ve çarpıcı “HyperX Kızı”nı sen tasarla, ödülü sen kazan!

Kingston “HyperX Girl” grafik tasarım yarışması Türkiye ayağı başladı. Tasarımcıların Kingston Web sitesine yüklediği HyperX Kızları’nın birincisini Web sitesi üzerinde yapılan oylama ve Kingston Amerika Ofisi Çalışanlarından oluşturulan jüri belirleyecek.

Nasıl Katılacaksınız? Nasıl Kazanacaksınız?

8-28 Haziran 2009 tarihleri arasında Enter the Kingston HyperXGirl Contest Web sitesine upload ederek yarışmaya katılabilirsiniz.
Her bir yarışmacı bir e-mail adresi üzerinden maksimum 3 tasarımla yarışmaya katılabilir.
Yaptığınız tasarımlar 29 Haziran – 12 Temmuz 2009 arasında yine aynı site üzerinden on-line oylanacaktır. Her bir e-mail adresi için en fazla bir oy kullanılabilecek.
Verilen oylar ve Kingston Technology Amerika ofis çalışanlarından oluşturulan Jüri, yarışmanın kazanan ilk 3 tasarımını belirleyecek.
17 Temmuz 2009’da kazanan tasarımlar Web sitesinde duyurulacak ve ödüller kendilerine ulaştırılacak.

Yarışmaya Kimler Katılabilir?

Amatör veya profesyonel 18 yaşını doldurmuş tüm grafik tasarımcılar kendi özgün eserleriyle bu yarışmaya katılabilir.

YARIŞMACILARA verilecek ödüller

Birinci gelen tasarıma - 2000 $
İkinci gelen tasarıma - 600 $
Üçüncü gelen tasarıma 32GB Kingston HyperX DDR3 bellek

OYLAMA YAPANLARA verilecek ödüller

Birinci gelen tasarımı oylayan ilk 50 kişiye Kingston 4GB USB bellek hediye
İkinci gelen tasarımı oylayan ilk 25 kişiye Kingston 4GB USB bellek hediye
Üçüncü gelen tasarımı oylayan ilk 10 kişiye Kingston 4GB USB bellek
hediye

Detaylı bilgi için:
Enter the Kingston HyperXGirl Contest

Benzer konular

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Bıu güzel bilgi için teşekkürler İremcim.
İllustrasyonla ilgilenen arkadaşlar değerlendirecektir :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Rica ederim faydalananlar olur umarım. Aramızda bu yarışmaya gerçekten mükemmel eserlerle katılabilecek birçok üyemiz var.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler irm. Uzun zamandır sıklıkla giremiyordum..Kaçırmışım konunu.

by_arda2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
18 yaş altındakiler niye giremiyor....photosop &corel draw biliyorum...haksızlık.....

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
18 yaş altındakiler niye giremiyor....photosop &corel draw biliyorum...haksızlık.....

18 yaşına kadar insan çocuk olarak sayiliyor, ne yaptığına ne ettiğini kararı vermemekten... ayrıca kemlik No, banka hesabı gibi yalnız başı olarak kullanılmaz...

daha iyi bence... en azında 18 yaşında olduğunuz zaman iyice olan programları öğrenip başka bir yarışmaya girebilirsiniz:) dünya sonu değil ya

kumpas2

🌱Yeni Üye🌱
bu yarışmaya katılmak için bir iki tasarım yaptım yalnız gönderirken zrluk çektim tasarımımı diğerlerinin arasında göremedim defalarca denedim olmadı sonuç ne olur artık bilmiyorum

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bu yarışmaya katılmak için bir iki tasarım yaptım yalnız gönderirken zrluk çektim tasarımımı diğerlerinin arasında göremedim defalarca denedim olmadı sonuç ne olur artık bilmiyorum

Bakalım herkez için tabi sizin içinde hayırlısı ne ise o olsun.:angel:

izmox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar benim de naçizane tavsiyede bulunduğum bir arkadaşımın tasarımı var şu an bu yarışmada.

Kingston Technology Company - Homepage - Where To Go To Find Memory adresinden oylama yapılıyor. En Sağda, yukarıdan aşağıya doğru 21. kıza oy verebilir misiniz? Mavi saçlı, ellerinde kılıçlar olan tasarım. Oy verenler flaş bellek çekilişine katılıyorlar.

estelyo

🌱Yeni Üye🌱
yarışma gerçekten güzel bir yarışma fakat yapılan işlere baktığımda nedense biçoğu bana tanıdık geliyor. çünkü yaratıcılığı geçtim daha çok kopyala yapıştır yapılmış işler..insanlar neden uğraşmak yerine yaratıcı olmak yerine bu tür yollara başvururlar anlamam..kötü bile olsa otur kendin çiz bişey yap sonuçta sana ait senin dünyanı yaratan birşey olsun o bile yeter..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yarışma gerçekten güzel bir yarışma fakat yapılan işlere baktığımda nedense biçoğu bana tanıdık geliyor. çünkü yaratıcılığı geçtim daha çok kopyala yapıştır yapılmış işler..insanlar neden uğraşmak yerine yaratıcı olmak yerine bu tür yollara başvururlar anlamam..kötü bile olsa otur kendin çiz bişey yap sonuçta sana ait senin dünyanı yaratan birşey olsun o bile yeter..

Benzer tasarım dediğiniz aynı kişilere ait diğer çalışmalar:)

estelyo

🌱Yeni Üye🌱
bahsettiğim şey bu değil..onu bende biliyorum canım:) bahsettiğim şey zaten var olan bir çalışmayı mesela bir japon anime diyelim bunu googledan araştırıp photoshopta penle kesip yanına hiperx girl yazısını ekleyenler var..hatta okadar kötü kesmişler ki bari düzgün kesselerdi de belli olamasaydı diyesiniz geliyor..:D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bahsettiğim şey bu değil..onu bende biliyorum canım:) bahsettiğim şey zaten var olan bir çalışmayı mesela bir japon anime diyelim bunu googledan araştırıp photoshopta penle kesip yanına hiperx girl yazısını ekleyenler var..hatta okadar kötü kesmişler ki bari düzgün kesselerdi de belli olamasaydı diyesiniz geliyor..:D

Ama sonuçta bu bir yarışma ve kimin kazanacağı zaten ortada..Kopya tasarım yapan (al, kes, yapıştır, yazısını yaz) şeklinde çalışanlar diyelimki oylama sonucu dereceye girdi. Tamamı size ait değilse verilen ödeüller zaten geri alınacaktır.

Yarışmaya katılmak için giren yarıışmacı ve zaten olayı ortada olan tasarımcı arasındaki farka takıntılı davranmayın:) Oylamalar genelde tasarıma kayar.

estelyo

🌱Yeni Üye🌱
umuyorum ki öyle olur..diskalifiye olucaktır diyor zaten ama ne bileyim belirtesim geldi öyle..sinir oluyorum çünkü bu tür durumlara..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
umuyorum ki öyle olur..diskalifiye olucaktır diyor zaten ama ne bileyim belirtesim geldi öyle..sinir oluyorum çünkü bu tür durumlara..

Sinir olucak gerçekten birşey yok:) Tasarımı farklı mantıkla yaşıyan ve uygulayan bir mantık çerçevesindeyiz bunu unutma yeter:)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

zaten bu terz çalışmalar dikkate alınıyor:) juri da olan insanlar her şey araştırıp bakıyorlar, inceliyorlar... valla çalışmalara bende baktım yenide beklediğim sonuç çıkmadı...çoğu kişiler çizim yerinde ps da verilen dersi uyguladılar....tabi hives vs vs, ama yenide çok renki bir yarışma oldu, tüm çalışmalarda eğelence ve hives havası var..... bizim forumdan katılan herkese başarılar dilerim

ohannesburger

🌱Yeni Üye🌱

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Umarım adil olan biri ve gerçekten emek harcayan biri kazanır...
Söyleyecek çok şey var aslında ama...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

bun çalışmalara çalıntı demez.... insanlar ya daha önce çizim yaptılar ya da çizim yapıp yorumlara yağınlamışlar..... dewiANT zaten daha çok portofoyo site... başka diğer site var oda portofoyo olarak kullanılıyor.... siz galiba kim yağınları o çalışmalar pek yorum okumadınız, okursanız o illustratorlara 'çalıntı' demezsınız...

benim en sevdiğim birkaç sözlerim var.... : çalış, senin de olur; kıskanana çatlasın.... yanlış anlamasını istemem sizin için bu sözler değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...