Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kırık Kalpler

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Çalışma tamamen freehand çizimidir. Bayan karakterde referans var lakin erkek karakterde referans yoktur. Çalışma tamamıyla vektöreldir.

Benzer konular

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Başarılı
Kalbin orta kısmındanda bir kırıklık inse idi dahahoş olacaktı
Eline sağlık

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmanın adı kırık kalpler ama bende şöyle bi izlenim bıraktı.... kalbin içinde birbirlerine sırtlarını dönmüşler ama kalbi çevreleyen kırıklıklar sanki dallanıp budaklanmış bir sevgi ağacı gibi...bunun yanısıra alt taraftaki parçalanış, her ne kadar kırılmışlık varsa da sevginin tohumları gibi... ya benmi çok iyimserim ki ayrılmasınlar...:) güzel bi çalışma arkadaşım...ellerine sağlık...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Siyah ayrılığın rengi olmalı.
Kalpler kırıldığında sanırım tüm renkler siyaha dönüyor.

Emeğinize sağlık.

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Yine güzel bir çalışma elinize sağlık ...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Emeğine sağlık kalbin kırılmalarını dallarla ,bayan ve erkeğinde duruş ve yüz silüetleri güzel yansıtmışsın konunun başlığına uygun başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim.

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Emeğine sağlık kalbin kırılmalarını dallarla ,bayan ve erkeğinde duruş ve yüz silüetleri güzel yansıtmışsın konunun başlığına uygun başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim.

Bence başlıkla fazla ilgili olmamış yani kırılan bi kalp görüntüsü yok daha çok ateş : duman gibi bi görüntüymüş gibi geldi bana, ama inan başlık yazmasanız kırılan bi kalp olduğunu düşünmezdim. Çok başarılı tebrikler.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Bence başlıkla fazla ilgili olmamış yani kırılan bi kalp görüntüsü yok daha çok ateş : duman gibi bi görüntüymüş gibi geldi bana, ama inan başlık yazmasanız kırılan bi kalp olduğunu düşünmezdim. Çok başarılı tebrikler.

Herkezin bakış açısı farklıdır saygı duyarım.Bende o hissi verdi yüz ifadeleri ve duruşları ,kalbinde içine doğru kırığı andıran dalları yerinde olmuş tekrar tebrik ederim.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Busefer iki renk olayının biraz dışına çıktım. Ne yalan söyleyeyim ben iki renk olayını daha iyi buluyorum sanki:) Onun için bundan sonra yine iki renk çalışmaya devam ederim:))

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yine güzel bir çalışma olmuş arkadaşım emeğine sağlık...

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Yine çok hoş bir çalışma yapmışsınız elinize sağlık.sanırım ilk defa bayan çizimi yapmışsınız ama bence ayrıntılar ve gölgelemeler çok başarılı.Sadece dikkatimi çeken nokta bayanın yüzünde bu kadar ayrıntı varken erkek figürün yüzü sadece siyah olarak belirtilmiş.Bir anlamı var mı?

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Yine çok hoş bir çalışma yapmışsınız elinize sağlık.sanırım ilk defa bayan çizimi yapmışsınız ama bence ayrıntılar ve gölgelemeler çok başarılı.Sadece dikkatimi çeken nokta bayanın yüzünde bu kadar ayrıntı varken erkek figürün yüzü sadece siyah olarak belirtilmiş.Bir anlamı var mı?

Teşekkürederim. Işık yönünden dolayı erkeğin yüzü siyah. Birde bayan tam olarak benim başarım sayılmaz. Bayanda renkli bir fotoyu referans olrak kullandım. Bayandaki en büyük başarım gölge değerlerini iyi yakalamak oldu ve tabi birde mouse ile çizmek oldu. Erkeğin siyahlığı tamamen ışık açısından.

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
çok çok güzel bir çalışma tebrik ederim.referans kullansan da kullanmasan da belli bir tarzın var ve o tarzda yapabiliyorsun önemli olan bu bence.harika!!

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir freehand aşığı olarak söyleyebilirim ki; son zamanlarda gördüğüm en iyi çalışma... :alkis:
Hem sadelik hemde teknik olarak; söylenecek tek bir laf bile yok...
Muhteşem olmuş...
Yarattığı duygular bakımından ise;
bence zaman zaman inişler ve çıkışlar yaşamanın kaçınılmaz olduğu fakat olan biten her şeyin; daha da kenetlenmelerini sağladığı evli bir çift bu...
(evli biri olarak ilk hissettiğim bundan farklı olmazdı sanırım :wink: )
Paylaşım için teşekkürler
Mutlaka devamını bekliyoruz
Saygılar

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bir çalışma olmuş eline sağlık

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
kırık olayı kalbin içine doğru ilerledikçe incelmeliydi diye düşünüyorum
bu sanki damarlı bir kalp gibi yada arkadaşların da dediği gibi dallı budaklı
bir kalp gibi olmuş ve kalbi tam ortadan keskin bir şekilde bölseydiniz
sanırım ifade etmek istediğiniz fikir daha çarpıcı bir şekilde kendini ortaya koyardı
ama tüm bunlara rağmen çizim olarak çok başarılı ellerinize sağlık

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Düşünce olarak ve uyguluma çok başarılı elinize sağlık...